Zaproszenie do współpracy ponadnarodowej - Włochy

Dodano przez: Marta Baranowska

Stowarzyszenie Centro Italiano Opere Femminili Salesiane - Formazione Professionale przygotowuje obecnie projekt na konkurs w ramach Programu „Prawa Podstawowe i Obywatelstwo 2007 – 2013 (Fundamental rights and citizenship 2007-2013)” i poszukuje partnerów ponadnarodowych do współpracy.

Celem przedsięwzięcia  jest podniesienie wiedzy na temat zjawiska rasizmu i dyskryminacji w systemie edukacji i szkoleń zawodowych oraz zaadaptowanie efektywnych i „szytych na miarę” kursów/szkoleń oraz narzędzi podnoszenia świadomości w celu rozpoznania tych zjawisk, walki z nimi,  a następnie raportowania odniesieniu do wszystkich zaangażowanych grup docelowych (uczniów, nauczycieli/trenerów).

Więcej informacji na temat projektu znajduje się w załączonej Fiszce projektowej. Dodatkowo w załączeniu znajdą Państwo także Dokumentację Konkursową w ramach Programu „Prawa Podstawowe i Obywatelstwo 2007 – 2013”.

Termin składania wniosków na konkurs upływa 12 marca br., więc zainteresowane podmioty proszone są o jak najszybszy kontakt z Panią Laurą Bianconi (tel. 06 5729911 – fax. 06 45210030, lbianconi@ciofs-fp.org – www.ciofs-fp.org, Area Progettazione CIOFS-FP, Via di San Saba, 14 – 00153 Roma).

Pliki do pobrania

Informacje o programach potrzebnych do otworzenia powyższych plików znajdują się w dziale pomoc techniczna.