2011

Dodano przez: admin

Polsko-Niemieckie Targi Pracy odbędą się w dniu 31 maja br., w godz. 10.00 - 13.00 w Internacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie przy ul. Żółkiewskiego 5.

Dodano przez: admin

Targi Pracy i Edukacji to przede wszystkim miejsce, w którym osoby bezrobotne, poszukujące pracy, uczniowie czy przedsiębiorcy mogą zapoznać się z możliwościami i potrzebami obecnego rynku pracy, zaplanować dalszą drogę rozwoju zawodowego, czy też dokonać bilansu własnych kompetencji.

Polsko – Niemieckie Targi Pracy w Policach [Detale wiadomości]
Dodano przez: admin

7 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbyły się Polsko - Niemieckie Targi Pracy, zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Policach przy współpracy kadry EURES Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie oraz Federalnej Agencji Pracy w Pasewalku.  

VI edycja Targów Pracy Pomorza Zachodniego 2011
Dodano przez: admin

Targi Pracy Pomorza Zachodniego stanowią okazję do poznania oczekiwań i potrzeb pracowników oraz pracodawców. Jest to impreza, w której co roku udział biorą wystawcy z różnych branż, instytucje, a także przedstawiciele organizacji pozarządowych, inkubatory przedsiębiorczości, biura karier i fundacje.

Konkurs filmowy „Mój zawód - moja pasja”
Dodano przez: admin

Dnia 18 kwietnia 2011r. odbyła się Gala Finałowa II edycji konkursu „Mój zawód - moja pasja". Konkurs „Mój zawód - moja pasja" został objęty opieką medialną TVP Szczecin. Patronat nad konkursem objęła Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Akademos i Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy
Dodano przez: admin

W dniu 30 marca br. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Rzemieślniczych przy ulicy Chmielewskiego 19 w Szczecinie, odbyły się eliminacje XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych będących jednocześnie uczniami zasadniczych szkół zawodowych. Patronat nad konkursem na etapie regionalnym objął Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.

XI Międzynarodowy Konkurs Stolarski
Dodano przez: admin

W dniach 6-7 marca br. w Szkołach Salezjańskich w Szczecinie przy ul. Ku Słońcu 124, odbyła się XI edycja Międzynarodowego Konkursu Stolarskiego.

Dodano przez: admin

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie, odpowiedzialny za wdrażanie Europejskiego Funduszu Społecznego w naszym regionie, otrzymał dodatkowe miliony euro dla Zachodniopomorskiego.