Aktualności

“Dzień Seniora” w Koszalinie z udziałem doradców zawodowych z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie
Dodano przez: Alina Ziółkowska

"Zdrowi, bezpieczni, aktywni" - pod takim hasłem 10 października 2019 r. w Centrum Kultury 105 w Koszalinie odbyła się tegoroczna edycja "Dnia Seniora", której organizatorem był koszaliński Oddział ZUS.

„Silversi gotowi na zmiany – autorefleksja nad życiem” – warsztaty w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie
Dodano przez: Jolanta Gałązka

Informacja o nowych warsztatach, dedykowanych osobom w wieku przedemerytalnym i emerytalnym, które odbędą się 14 litopada 2019 r. w godz. 10:00 - 13:00 w CIiPKZ w Koszalinie.

“Pasja, profesja powołanie” - Ogólnopolski Tydzien Kariery w CIiPKZ w Koszalinie
Dodano przez: Jolanta Gałązka

Stawiasz pierwsze kroki w rozwijaniu kariery zawodowej? Już 21 października 2019 r. rozpoczyna się OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY pod hasłem "Pasja, profesja, powołanie". Centrum Informacji i Planowania kariery Zawodowej w Koszalinie zaprasza młodzież po 18 roku życia, która chce skorzystać z profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji i kariery zawodowej.

“Tydzień Przedsiębiorcy” w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych
Dodano przez: Alina Ziółkowska

Tegoroczny "Tydzień Przedsiębiorcy" w ZUS z udziałem doradców zawodowych z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie już przeszedł do historii. Za nami trzy dni spotkań i konsultacji.

XIX Zachodniopomorski Festiwal Nauki Politechniki Koszalińskiej już za nami…
Dodano przez: Alina Ziółkowska

26 września 2019 r. doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie wzięli udział w XIX Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki Politechniki Koszalińskiej.

Spotkanie - zatrudnianie cudzoziemców na terenie RP
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie wspólnie z Caritas Polska, która realizuje projekt „Bezpieczna przystań” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji, organizuje spotkanie dla pracodawców, poświęcone zagadnieniom zatrudniania cudzoziemców na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

POPOŁUDNIE W BIBLIOTECE - ZAPRASZAMY na indywidualne BEZPŁATNE konsultacje z doradcą zawodowym w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej
Dodano przez: Alina Ziółkowska

1 października 2019 r. w godzinach: 14:00 - 16:30 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie oraz Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela zapraszają na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym do siedziby Biblioteki, Koszalin, pl. Polonii 1.

Październik 2019 - bezpłatne warsztaty w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie
Ogólnopolski Tydzień Kariery “Pasja, profesja, powołanie” w CIiPKZ w Szczecinie
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Stawiasz pierwsze kroki w rozwijaniu kariery zawodowej? Już 21 października 2019 rozpoczyna się OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY pod hasłem "Pasja, profesja, powołanie". Zapraszamy młodzież po 18 roku życia, która chce skorzystać z profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji i kariery zawodowej.

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty w październiku
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie zapraszają do zapoznania się z ofertą bezpłatnych warsztatów, zaplanowanych w październiku 2019.