Aktualności

Zapraszamy do korzystania z infolinii w ramach działań Niemieckiego Punktu Doradczego EURES
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Zapraszamy Państwa do korzystania z infolinii EURES w ramach działań Niemieckiego Punktu Doradczego.

Zaproszenie do udziału w webinarach z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Mamy przyjemność zaprosić wszystkie szkoły oraz uczniów, którzy ukończyli 18 lat do udziału w bezpłatnych zajęciach online prowadzonych przez doradców zawodowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie i Koszalinie.

Internet – bezkresna otchłań możliwości.
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Wciąga was sieć? Chcecie rozwinąć swój biznes? Przychodzimy dziś do Was z pytaniem… Czy posiadanie biznesu w sieci to jeszcze wolny wybór/przywilej przedsiębiorcy, czy już konieczność bez której nie można się obejść? Jak uważacie?

Bezpłatny Webinar “Zawód YouTuber” II Edycja
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Pierwsza edycja webinaru "Zawód YouTuber" cieszyła się sporym zainteresowaniem, dlatego przed Państwem już 2 edycja tego wydarzenia. Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich osób planujących swoją przygodę z YouTube, od tej drugiej strony.

Zapraszamy na bezpłatny Webinar!
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Chcesz zaistnieć na YouTube? Zastanawiasz się co jest potrzebne, aby zacząć publikować na tej platformie? Zadajesz sobie pytanie czy to jest dla Ciebie?

Stało się! Jesteśmy i MY! Dołącz do nas na Facebooku!
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie i Koszalinie wystartowało z własnym profilem na Facebooku!

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza!
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Uff, ależ to była długa przerwa!

Od 1.06 doradcy zawodowi z Centrum powracają pełną parą do wsparcia zawodowego.

Serdecznie zapraszamy do poradnictwa online.  

Poradnictwo zawodowe na odległość w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie i w Koszalinie
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie i Koszalinie zaprasza do kontaktu z doradcami zawodowymi.

„Rodzicu pomóż dziecku wybrać szkołę” – 11 marca 2020, godzina 16:00 -  zapraszamy rodziców uczniów klas VII oraz VIII  na  bezpłatne spotkanie „Od szkoły do zawodu” do CIiPKZ w Koszalinie, ul. Słowiańska 15 A
Dodano przez: Jolanta Gałązka

11 marca 2020 roku o godzinie 16:00 zapraszamy do Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie wszystkich rodziców, którzy chcą pomóc dziecku w wyborze najlepszej szkoły i zawodu na spotkanie „Od szkoły do zawodu”

18. Środkowopomorskie Targi Edukacji i Pracy GlobalLogic w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie
Dodano przez: Jolanta Gałązka

26 lutego 2020 roku doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie aktywnie uczestniczyli w 18. Środkowopomorskich Targach Edukacji i Pracy GlobalLogic  zorganizowanych przez Politechnikę Koszalińską w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie.