Aktualności

Zawód YouTuber - 4 edycja bezpłatnego webinaru
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Zapraszamy na IV edycję bezpłatnego webinaru "Zawód YouTuber". Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich osób planujących swoją przygodę z YouTube.

Kreuj obraz zawodowy - zrób profesjonalne zdjęcie do CV!
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Wykonanie zdjęcia do CV jeszcze nigdy nie było tak proste! I to zupełnie za darmo! Stwórz poprawne zdjęcie biznesowe i wykreuj swój profesjonalny obraz zawodowy, aby zwiększyć szanse na znalezienie pracy!

Webinar we współpracy z Zachodniopomorską Wojewódzką Komendą OHP – „Branżowe, przyszłościowe, – kogo będzie potrzebował rynek pracy?”
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie we współpracy z Zachodniopomorską Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy organizuje wydarzenie online pn. „Branżowe, przyszłościowe, – kogo będzie potrzebował rynek pracy?”

W labiryncie etykiety. Jak poruszać się po nowym miejscu pracy
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Postawa, którą prezentujemy w pracy może przyczynić się do sukcesu zawodowego? Weź udział w bezpłatnym webinarze "W labiryncie etykiety. Jak poruszać się po nowym miejscu pracy" i zwiększ swoją skuteczność.

Webinar „Zdobądź ją! Czyli jak uwieść rekrutera na rozmowie o pracę? TAKŻE ONLINE”! – 12.05.2021 r., godz. 11:00
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Pamiętasz swoją ekscytację przed pierwszą randką? Czy już wiesz jak chcesz oczarować i uwieść rekrutera? A może twoja randka z rekruterem ma się odbyć online i boisz się, że nie pozna Cię tak dobrze, jak na żywo „w realu”?

Webinar Narodziny firmy – krok po kroku
Dodano przez: Jolanta Gałązka

Rozważasz uruchomienie własnej firmy? A może po naszym ostatnim webinarze jesteś już zdecydowany rozpocząć przygodę ze swoim biznesem online?

Jak założyć sklep online. Inspirujące rozmowy - bezpłatne spotkanie online
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Zapraszamy na Spotkanie „Jak założyć sklep online. Inspirujące rozmowy” To spotkanie jest dla Ciebie jeśli:

Myślisz o własnym e-sklepie Chcesz zyskać na sprzedaży w Internecie Twoim celem jest udoskonalenie i rozwój firmy Interesujesz się światem online 
„Co z tymi studiami?” bezpłatne wydarzenie online dla osób zainteresowanych ofertą zachodniopomorskich szkół wyższych
Dodano przez: Tomasz Dudziński

„Co z tymi studiami?” wydarzenie online dla wszystkich zainteresowanych ofertą zachodniopomorskich szkół wyższych już 14-15 kwietnia 2021 r  w godzinach 10:00 - 12:00.

Rodzicu! „Wspieraj rozsądnie! Czyli jak towarzyszyć dziecku w jego drodze edukacyjno-zawodowej”
Dodano przez: Jolanta Gałązka

JUŻ 25 MARCA 2021 ZAPRASZAMY Rodziców uczniów klas VII oraz VIII  na BEZPŁATNY webinar – spotkanie on-line z doradcami zawodowymi, którzy pomogą Państwu z sukcesem towarzyszyć w planowaniu ścieżki kariery Państwa dzieci.

Talent. Daj się wkręcić i działaj! Bezpłatne spotkanie ONLINE
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Talenty tu, talenty tam… wszędzie słyszę o talentach… Ale co to tak właściwie jest? Jak je w sobie odkrywać? Nie wiesz? Zapisz się na III odsłonę bezpłatnego webinaru „Talent. Daj się wkręcić i działaj!”