Aktualności

„Narodziny firmy krok po kroku” - bezpłatne warsztaty w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie
Dodano przez: Jolanta Gałązka

Jeśli jesteś zainteresowany uruchomieniem i prowadzeniem własnej firmy, poszukujesz wiedzy z tego zakresu, nie wiesz od czego zacząć?  – przyjdź na nasze zajęcia 29 sierpnia 2019 r. w godzinach: 10:00 – 13:00.

Startuj i działaj 50+ - bezpłatne warsztaty z zakresu obsługi podstawy komputera i internetu
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie zaprasza osoby w wieku 50+, na dwudniowe bezpłatne zajęcia komputerowe. Zajęcia odbędą się dniach 19-20 września 2019 r. w godzinach 9:00-13:00, w sali Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie (ul. A. Mickiewicza 41 Szczecin).

XIV Spotkanie Kultur – Koszalin 2019 z udziałem doradców zawodowych z Centrum Informacji  i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie
Dodano przez: Jolanta Gałązka

W sobotę, 24 sierpnia 2019 r. na Rynku Staromiejskim w Koszalinie odbędzie się XIV Spotkanie Kultur – Koszalin 2019. Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Oddziału Koszalińskiego Związku Ukraińców w Polsce. Zaproszenie do udziału w wydarzeniu otrzymali również doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie.

Festiwal Kultury Polsko-Ukraińskiej z udziałem doradców zawodowych z Centrum Informacji  i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie
Dodano przez: Jolanta Gałązka

W minioną sobotę, tj. 17 sierpnia 2019 r. doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie uczestniczyli w V edycji Festiwalu Kultury Polsko-Ukraińskiej w Przećminie.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie - Prawo pracy w pigułce. Zapraszamy na spotkanie informacyjne: “Umowy o pracę - wszystko co musisz wiedzieć”
Dodano przez: Jolanta Gałązka

Rozmowa kwalifikacyjna to wciąż najpopularniejsza metoda oceny kandydatów i najważniejszy etap poszukiwania pracy. Jeśli chcesz się do niej dobrze przygotować zapraszamy na bezpłatne warsztaty  do Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie, które odbędą się 8 sierpnia 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00.

Dodano przez: Jolanta Gałązka

W sierpniu 2019 roku Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie, zaprasza na bezpłatne, cotygodniowe konsultacje tematyczne.

Bezpłatne warsztaty w CIiPKZ w Szczecinie - Sierpień 2019
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Jak co miesiąc zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnych warsztatów, jakie przygotowali dla Państwa doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie!

Sierpień 2019  - warsztaty w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie
Dodano przez: Jolanta Gałązka

W sierpniu 2019 r. doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie serdecznie zapraszają na bezpłatne warsztaty, spotkania informacyjne  i indywidualne konsultacje.

Poznaj swoje talenty – warsztaty w Koszalinie
Dodano przez: Jolanta Gałązka

Jeśli chcesz  całościowo spojrzeć na swoje zasoby, w celu budowania nowych obszarów rozwoju osobistego i zawodowego, weź udział  w bezpłatnych warsztatach „Poznaj swoje talenty”, które odbędą się 18 lipca br. w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie.