Aktualności

Autoprezentacja, Wizerunek, Etykieta w miejscu pracy
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Wizerunek, Etykieta i Autoprezentacja to najlepszy wstęp dla tych, którzy trwają w przygotowaniach do wystąpień i prezentacji siebie.

Zachęcamy do wysłuchania podcastu “Zawód jak każdy inny - Nauczyciel”
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Zachęcamy do wysłuchania pierwszego z serii podcastów przygotowanych przez Doradców Zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie. W każdym z nich, przybliżamy zawód lub pasję gości, których zaprosiliśmy do rozmowy.

Sprawdź ofertę inspirujących webinarów, które czekają na Ciebie jeszcze w tym roku!
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Koniec roku niebawem, lecz to nie znaczy, że powinniśmy z podejmowaniem decyzji o dalszym rozwoju i myśleniu o ścieżce naszej kariery czekać aż do stycznia. Dowiedz się co przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze w 2021 roku i zainspiruj się razem z Nami.

„Kobieta - to brzmi dumnie”
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Zapraszamy na spotkanie w ramach nowego cyklu „Kobieta - to brzmi dumnie” realizowanego przez doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie.

Ogólnopolski Tydzień Kariery - Wyprawa na 3K: Kariera Kompetencje Kreatywność
Dodano przez: Tomasz Dudziński

„Wyprawa na 3K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność” to hasło towarzyszące Ogólnopolskiemu Tygodniowi Kariery, który odbędzie się w dniach od 18 do 22 października 2021 roku.

Bezpłatny webinar online:  „Wszystko, czego nie wiesz o rynku pracy…” już 06 października 2021 r.
Dodano przez: Jolanta Gałązka

Jeżeli jesteś zainteresowany „połknięciem” pigułki wiedzy o tym jak wygląda przyszłość rynku pracy, jakich wyborów dokonują młodzi Polacy, co ich zdaniem jest najważniejsze w pracy, dlaczego pracodawcy nie mogą znaleźć potrzebnych im talentów i jak kształtuje się poziom wynagrodzeń w poszczególnych branżach, zapraszamy 06 października 2021 r. w godzinach: 10:00 - 11:00 na nasz webinar.

Co liczy się na rozmowie kwalifikacyjnej - Człowiek czy biznes? Zapraszamy na bezpłatny webinar!
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Co liczy się na rozmowie kwalifikacyjnej - Człowiek czy biznes? Jak zostać wybranym spośród innych kandydatów? Porozmawiamy o tym podczas bezpłatnego webinaru, na który serdecznie zapraszamy!

Jesień w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie i Koszalinie
Dodano przez: Tomasz Dudziński

3...2...1… Już są!

Pachnące jak świeże bułeczki, jak elektryzujący druk nowej książki - nasze jesienne premiery.

No to teraz lepiej zapnij pasy, bo zabieramy cię w jesienną wyprawę.

Bezpłatny webinar online: Umowy o pracę – wszystko, co musisz wiedzieć. Już 8. września na paltformie Zoom naszym gościem specjalnym będzie radca prawny – ekspert prawa pracy, który odpowie na Wasze pytania
Dodano przez: Jolanta Gałązka

Podejmujesz pracę po raz pierwszy? Czujesz się niepewnie, choć to już kolejny raz rozpoczynasz nową pracę. A może pracujesz, ale nie jesteś pewien jakie masz prawa i obowiązki jako pracownik lub zleceniobiorca? Rozwiej swoje wątpliwości, skorzystaj z okazji, zapisz się na bezpłatny webinar.

Zawód YouTuber - 4 edycja bezpłatnego webinaru
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Zapraszamy na IV edycję bezpłatnego webinaru "Zawód YouTuber". Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich osób planujących swoją przygodę z YouTube.