Konkurs fotograficzny „Człowiek - najlepsza inwestycja”

Dodano przez: admin

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie 28 grudnia 2010 r. ogłosił konkurs fotograficzny „Człowiek - najlepsza inwestycja" skierowany do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego.

Celem konkursu jest poszerzenie wśród mieszkańców województwa zachodniopomorskiego wiedzy o Unii Europejskiej, zwłaszcza na temat unijnego wsparcia oraz pokazanie przez pryzmat obiektywów szans i możliwości, jakie się z nim wiążą. W konkursie zostały ustalone dwie grupy wiekowe:

  • pierwsza grupa wiekowa - poniżej 18 roku życia
  • druga grupa wiekowa - powyżej 18 roku życia

Wszyscy zainteresowani mieli okazję nadsyłać swoje prace do 31 marca br. W dniu 28 kwietnia 2011r. w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. Rozdanie nagród i wyróżnień otworzyła wicedyrektor ds. EFS Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie i zarazem Przewodnicząca Jury - pani Katarzyna Brzychcy dziękując wszystkim uczestnikom konkursu za udział w nim, a laureatom i zaproszonym gościom za przybycie. Przewodnicząca Jury wyjaśniła zasady, którymi kierowało się Jury podczas wyboru najlepszych fotografii, a także podkreśliła wysoki poziom tegorocznych prac konkursowych.

Andrzej Kutys - redaktor Polskiego Radia Szczecin, fotograf z zamiłowania i zarazem członek Jury dał wyraz swojego uznania uczestnikom konkursu, którzy zdobyli się na interpretację tak trudnego i otwartego tematu, jaki był w tym roku - „Człowiek - najlepsza inwestycja". Redaktor podkreślił ponadto rolę pasji w życiu każdego człowieka.

Oboje członkowie Jury wręczyli nagrody i wyróżnienia, a całe wydarzenie zakończyło się poczęstunkiem, podczas którego uczestnicy konkursu mieli okazję poznać się, wymienić doświadczeniami i uwagami.

Nagrodami w konkursie w pierwszej grupie wiekowej - poniżej 18 roku życia są: profesjonalny aparat fotograficzny, tablet multimedialny, czytnik e-book oraz 10 wyróżnień - mp5.

Nagrodami w konkursie w drugiej grupie wiekowej - powyżej 18 roku życia są: nagrody pieniężne w wysokości kolejno: 5 000 zł., 3 000 zł., 2 000 zł. oraz 10 wyróżnień - statyw fotograficzny.

Dnia 6 kwietnia br. Jury w składzie:

  • Katarzyna Brzychcy - wicedyrektor ds. EFS WUP w Szczecinie - Przewodnicząca Jury
  • Leszek Kurpiewski - artysta fotografik, członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej
  • Paweł Kula - przedstawiciel Szkoły Artystycznej „TOP-ART."
  • Andrzej Kutys - redaktor Polskiego Radia Szczecin
  • Leszek Teszka - Wydział Promocji WUP w Szczecinie

wyłoniło zwycięzców konkursu i przyznało wyróżnienia:

I kategoria wiekowa - poniżej 18 roku życia

Nagrody:
I miejsce: nie zostało przyznane
II miejsce: Michał Cenzartowicz
III miejsce: Anna Kozera

Wyróżnienia:

II kategoria wiekowa - powyżej 18 roku życia

Nagrody:

I miejsce: Łukasz Szełemej
II miejsce: Andrzej Graba - Grabowiecki
III miejsce: Łukasz Haruń

Wyróżnienia:

Pliki do pobrania

Informacje o programach potrzebnych do otworzenia powyższych plików znajdują się w dziale pomoc techniczna.