aktualności

Informacja o zawartych umowach o dofinansowanie w ramach konkursu nr 1/9.5/13
Dodano przez: Katarzyna Sobieraj
Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie zgodnie z Zasadami dokonywania wyboru projektów w ramach POKL publikuje listę umów o dofinansowanie projektów zawartych w ramach konkursu nr 1/9.5/13 do dnia 31 marca 2015 r.
Dodano przez: Katarzyna Sobieraj
Ruszyła kolejna edycja konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy już po raz jedenasty wręczy nagrody najlepszym, polskim mikrofirmom. Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku skierowany jest do firm, które zatrudniają mniej niż 10 pracowników i których roczne obroty lub suma bilansowa nie przekroczyły 2 mln euro.
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Dodano przez: Daniel Sawicki
Wszystkim beneficjentom Funduszy Europejskich proponujemy możliwość promocji swoich przedsięwzięć poprzez udział w ogólnopolskiej akcji pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Realizowana ona będzie w dniach 7 – 10 maja 2015 r. przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z większością instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.
Dodano przez: Daniel Sawicki
W związku z sygnałami o stosowaniu przez niektóre firmy nieuczciwych praktyk, polegających na oferowaniu płatnych analiz dotyczących uzyskania dofinansowania informujemy, że wszelkie dokumenty, poradniki, informatory itp., wydawane przez instytucje publiczne odpowiedzialne za wdrażanie Funduszy Europejskich, są bezpłatne. Wszelkie wiadomości na temat Funduszy Europejskich można uzyskać w Punktach Informacyjnych prowadzonych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie oraz w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich. Informacje na temat nowej perspektywy 201...
Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zainaugurowało nową perspektywę finansową.
Spotkanie dyrektorów Powiatowych Urzędów Pracy z województwa zachodniopomorskiego
Lista członków KOP w ramach III Posiedzenia dla konkursu 1/8.1.1./13
Informacja o umowach w ramach konkursu nr 1/8.1.1/13
Dodano przez: Angelika Gołaś
Zwolnienie beneficjentów projektów PO KL z obowiązku publikowania ofert szkoleniowych na portalu www.inwestycjawkadry.pl
Kolejne umowy o dofinansowanie w ramach konkursu nr 1/9.5/13