aktualności

Targi Aktywnych Form Pomocy oraz Targi Dobrego Klimatu
Dodano przez: Katarzyna Sobieraj
Stowarzyszenie "SOS dla Rodziny" oraz Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość mają zaszczyt zaprosić Państwa na Targi Aktywnych Form Pomocy oraz na Targi Dobrego Klimatu. W tym roku oba wydarzenia odbędą się w tym samym czasie. Targi Aktywnych Form Pomocy odbędą się w dniach 18 i 19 czerwca 2015 r. w Policach i Nowym Warpnie, a Targi Dobrego Klimatu dzień później 20 czerwca w Nowym Warpnie.
III Regionalne Forum Spółdzielczości Socjalnej
Dodano przez: Katarzyna Sobieraj
W dniu 9 czerwca 2015 r. firma 4C Centrum Ekonomii Społecznej Krzysztof Musiatowicz oraz Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział Wojewódzki w Szczecinie, organizują III Regionalne Forum Społeczności Lokalnej. Patronat nad wydarzeniem objęła Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz 4COOPERATIVE. Sieć Przedsiębiorców Społecznych. Z Charakterem..
VI Szczeciński Dzień Przedsiębiorczości
Dodano przez: Katarzyna Sobieraj
W dniu 14 maja br., Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie  uczestniczył w VI Szczecińskim Dniu Przedsiębiorczości, który odbył się w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinie.
II Cechowe Targi “Praca z Nauką Zawodu” w Szczecinie
Dodano przez: Katarzyna Sobieraj
W dniu 8 maja br., Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie uczestniczył w II Cechowych Targach Pracy„Praca z Nauką Zawodu” w Szczecinie, które odbyły się na terenie  firmy Inlogicprzy ul. Basenowej  w Szczecinie.
Spotkanie z Dyrektorami powiatowych urzędów pracy dot. programów współfinansowanych z EFS  w perspektywie finansowej 2014-2020
Dodano przez: Daniel Sawicki
W dniu 6 maja 2015 r. w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie odbyło się spotkanie dot. programów współfinansowanych z EFS w perspektywie finansowej 2014-2020. Uczestniczyli w nim Dyrektorzy Powiatowych Urzędów Pracy z naszego województwa, przedstawiciele Sieci Zachodniopomorskich Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, Centrum Doradztwa Strategicznego z Krakowa oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie.
Dodano przez: Daniel Sawicki
Krajowa Rada Spółdzielcza w partnerstwie z Ogólnopolskim Związkiem Rewizyjnym Spółdzielni Socjalnych, Związkiem Powiatów Polskich, Związkiem Gmin Wiejskich oraz Związkiem Miast Polskich organizuje konferencję „Spółdzielnie socjalne i samorządy – współpraca dla wzajemnych korzyści”, której przeprowadzenie planuje na dzień 7 maja br. Zapraszamy do udziału!   http://www.krs.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&...
Informacja o zawartych umowach o dofinansowanie w ramach konkursu nr 1/9.5/13
Dodano przez: admin

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie zgodnie z Zasadami dokonywania wyboru projektów w ramach POKL publikuje listę umów o dofinansowanie projektów zawartych w ramach konkursu nr 1/9.5/13 do dnia 30 kwietnia 2015 r. 

X edycja Targów Pracy Pomorza Zachodniego w Szczecinie
Dodano przez: Katarzyna Sobieraj

W dniu 23 kwietnia br., Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie uczestniczył w X Targach Pracy, które odbyły się na terenie  Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Sowińskiego 1 w Szczecinie.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich - zmiana terminu zgłoszeń
Dodano przez: Daniel Sawicki
Termin zgłaszania atrakcji do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2015 został wydłużony do 17 kwietnia 2015 roku.    
Informacja o zawartych umowach o dofinansowanie w ramach konkursu nr 1/9.1.1/13
Dodano przez: Daniel Sawicki
Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie zgodnie z Zasadami dokonywania wyboru projektów w ramach POKL publikuje listę umów o dofinansowanie projektów zawartych w ramach konkursu nr 1/9.1.1/13 do dnia 31 marca 2015 r.