aktualności

VI Szczeciński Dzień Przedsiębiorczości
Dodano przez: Katarzyna Sobieraj
W dniu 14 maja br., Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie  uczestniczył w VI Szczecińskim Dniu Przedsiębiorczości, który odbył się w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinie.
II Cechowe Targi “Praca z Nauką Zawodu” w Szczecinie
Dodano przez: Katarzyna Sobieraj
W dniu 8 maja br., Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie uczestniczył w II Cechowych Targach Pracy„Praca z Nauką Zawodu” w Szczecinie, które odbyły się na terenie  firmy Inlogicprzy ul. Basenowej  w Szczecinie.
Spotkanie z Dyrektorami powiatowych urzędów pracy dot. programów współfinansowanych z EFS  w perspektywie finansowej 2014-2020
Dodano przez: Daniel Sawicki
W dniu 6 maja 2015 r. w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie odbyło się spotkanie dot. programów współfinansowanych z EFS w perspektywie finansowej 2014-2020. Uczestniczyli w nim Dyrektorzy Powiatowych Urzędów Pracy z naszego województwa, przedstawiciele Sieci Zachodniopomorskich Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, Centrum Doradztwa Strategicznego z Krakowa oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie.
Dodano przez: Daniel Sawicki
Krajowa Rada Spółdzielcza w partnerstwie z Ogólnopolskim Związkiem Rewizyjnym Spółdzielni Socjalnych, Związkiem Powiatów Polskich, Związkiem Gmin Wiejskich oraz Związkiem Miast Polskich organizuje konferencję „Spółdzielnie socjalne i samorządy – współpraca dla wzajemnych korzyści”, której przeprowadzenie planuje na dzień 7 maja br. Zapraszamy do udziału!   http://www.krs.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&...
Informacja o zawartych umowach o dofinansowanie w ramach konkursu nr 1/9.5/13
Dodano przez: admin

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie zgodnie z Zasadami dokonywania wyboru projektów w ramach POKL publikuje listę umów o dofinansowanie projektów zawartych w ramach konkursu nr 1/9.5/13 do dnia 30 kwietnia 2015 r. 

X edycja Targów Pracy Pomorza Zachodniego w Szczecinie
Dodano przez: Katarzyna Sobieraj

W dniu 23 kwietnia br., Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie uczestniczył w X Targach Pracy, które odbyły się na terenie  Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Sowińskiego 1 w Szczecinie.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich - zmiana terminu zgłoszeń
Dodano przez: Daniel Sawicki
Termin zgłaszania atrakcji do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2015 został wydłużony do 17 kwietnia 2015 roku.    
Informacja o zawartych umowach o dofinansowanie w ramach konkursu nr 1/9.1.1/13
Dodano przez: Daniel Sawicki
Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie zgodnie z Zasadami dokonywania wyboru projektów w ramach POKL publikuje listę umów o dofinansowanie projektów zawartych w ramach konkursu nr 1/9.1.1/13 do dnia 31 marca 2015 r.   
Informacja o zawartych umowach o dofinansowanie w ramach konkursu nr 1/9.5/13
Dodano przez: Katarzyna Sobieraj
Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie zgodnie z Zasadami dokonywania wyboru projektów w ramach POKL publikuje listę umów o dofinansowanie projektów zawartych w ramach konkursu nr 1/9.5/13 do dnia 31 marca 2015 r.
Dodano przez: Katarzyna Sobieraj
Ruszyła kolejna edycja konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy już po raz jedenasty wręczy nagrody najlepszym, polskim mikrofirmom. Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku skierowany jest do firm, które zatrudniają mniej niż 10 pracowników i których roczne obroty lub suma bilansowa nie przekroczyły 2 mln euro.