Wydarzenia

Polsko-Niemiecki Dzień Informacyjny w Pasewalku
Dodano przez: Agnieszka Lubocka

W dniu 12 października 2016 r. w Pasewalku odbył się pierwszy w północnej części regionu pogranicza Polsko-Niemiecki Dzień Informacyjny.

Europejskie Dni Pracy „IT needs U” 24 maja 2016 r. on-line
Dodano przez: Katarzyna Burdzińska

Ochotnicze Hufce Pracy w ramach sieci Europejskich Służb Zatrudnienia  (EURES) organizują w dniu 24 maja 2016 r. Europejskie Dni Pracy on-line „IT needs U” w branży informatycznej (IT).

Doradcy EURES współprowadzącymi spotkanie „Twoje życie jest bezcenne – nie pozwól się sprzedać”
Dodano przez: Katarzyna Burdzińska
Doradcy EURES z WUP w Szczecinie wraz z Komendą Miejską Policji w Koszalinie oraz Strażą Graniczną w Kołobrzegu uczestniczą w kampanii informacyjnej na temat zagrożeń związanych z podejmowaniem pracy za granicą oraz handlem ludźmi.
Dodano przez: Katarzyna Burdzińska

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie prowadzi nabór kandydatów do pracy wakacyjnej w Niemczech. Oferta skierowana jest do polskich studentów.

Europejskie targi pracy on-line - Europejski Dzień Pracy – Polska 2015
Dodano przez: Katarzyna Burdzińska

Wojewódzkie Urzędy Pracy z Katowic, Krakowa, Opola, Poznania oraz Wałbrzycha zapraszają do udziału w europejskich targach pracy on-line. Europejski Dzień Pracy – Polska 2015/European Job Day – Poland 2015 odbędzie się 22 października 2015 r.

Kadra EURES z WUP współprowadzącymi spotkanie z młodzieżą: „Twoje życie jest bezcenne – nie pozwól się sprzedać”
Dodano przez: Katarzyna Burdzińska

Przedstawiciele EURES z WUP w Szczecinie wraz z Komendą Miejską Policji w Koszalinie oraz Strażą Graniczną w Kołobrzegu uczestniczą w kampanii informacyjnej na temat zagrożeń związanych z podejmowaniem pracy za granicą oraz handlem ludźmi.

Punkt informacyjny EURES na targach pracy
Dodano przez: Katarzyna Burdzińska

W okresie od 1 stycznia do 27 kwietnia 2015 r. kadra EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie wzięła udział w szeregu wydarzeń informacyjno-rekrutacyjnych organizowanych przez różne instytucje.

Dodano przez: Agnieszka Lubocka

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie organizuje „Międzynarodowe Targi Pracy – Pracuj bez granic”, finansowane z wojewódzkiego grantu EURES 2013/2014. Wydarzenie odbędzie się w dniu 8 października 2014 r. w Szczecinie, w godzinach od 10:00 do 15:00 w Teatrze Polskim, ul. Swarożyca 5.

Jak szukać pracy w Niemczech? - artykuł w Gazecie Prawnej
Dodano przez: Katarzyna Burdzińska

Zachęcamy do lektury artykułu: Jak szukać pracy w Niemczech?, który Gazeta Prawna opublikowała przy współpracy EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie.

Dodano przez: Katarzyna Burdzińska

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie prowadzi nabór kandydatów do pracy wakacyjnej w Niemczech. Oferta skierowana jest do polskich uczniów/studentów.