Wirtualne targi pracy „Discover Poland! Work with us”

Dodano przez: Katarzyna Burdzińska

Jesteś polskim pracodawcą poszukującym wykwalifikowanych pracowników ?

Weź udział w wirtualnych targach pracy:

"Discover Poland ! Work with us"

„Discover Poland! Work with us” to wydarzenie on-line, które odbędzie się 29 maja 2019 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 (CET) przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

Głównym celem targów jest wsparcie polskich pracodawców w dotarciu do osób poszukujących pracy z innych państw Unii Europejskiej, w tym Polaków przebywających w kraju jak i zagranicą, upowszechnianie informacji nt. warunków życia i pracy oraz sytuacji na rynku pracy w Polsce, a także zasad bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy w innych krajach.

Targi ukierunkowane są na branże takie jak: sektor nowoczesnych usług dla biznesu (tzw. Business Services Sector) w szczególności specjaliści IT, procesów finansowo - księgowych, procesów kadrowo-płacowych, obsługi klienta, telemarketingu oraz przemysł poszukujący techników i wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych różnych branż.

Wydarzenie skierowane jest do:

  • polskich pracodawców planujących bezpośrednio zatrudnić pracowników z państw UE/EOG lub Szwajcarii, w tym polskich agencji pracy tymczasowej, których oferty będą dotyczyły pracy na terenie Polski,
  • polskich firm, które założą konto wystawcy i opublikują aktualne oferty pracy,
  • obywateli państw UE/EFTA lub Szwajcarii, w tym Polaków przebywających w kraju i za granicą.

Chcesz wziąć udział? Zarejestruj się!

Aby wziąć udział w targach, należy się zarejestrować na stronie www.europeanjobdays.eu, wybierając zakładkę register/zarejestruj. Pracodawcy mają na to czas do 28.05, a po pozytywnej weryfikacji, otrzymają link aktywacyjny do konta. Osoby poszukujące pracy mogą się zarejestrować nawet w dniu targów, nie muszą czekać na weryfikację.

Rejestracja odbywa się w języku angielskim. Udział w targach jest bezpłatny.

Masz już konto na portalu www.europeanjobdays.eu?

Zaloguj się na swoje konto i dopisz się do naszego wydarzenia.

Podczas Discover Poland ! Work with us poszukujący pracy i pracodawcy będą mogli porozmawiać ze sobą za pośrednictwem indywidualnych chatów on-line. Targom będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny.

Szczegółowych informacji nt. wydarzenia udzielają doradcy EURES:

WUP Gdańsk: e_staniewicz@wup.gdansk.pl

WUP Katowice: akopczyk@wup-katowice.pl

WUP Białystok: michal.raciborski@wup.wrotapodlasia.pl; beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl

Serdecznie zapraszamy!

Pliki do pobrania

Informacje o programach potrzebnych do otworzenia powyższych plików znajdują się w dziale pomoc techniczna.