Work@PL - Praca w Polsce - targi pracy on-line dla polskich pracodawców

Dodano przez: Katarzyna Burdzińska

Jesteś polskim pracodawcą poszukującym wykwalifikowanych pracowników z państw UE/EOG?

Weź udział w Work@PL! 

Work@PL to wydarzenie on-line, które odbędzie się 10 października br. w godzinach 10-14 (CET) przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

Głównym celem targów jest umożliwienie nawiązania kontaktu między polskimi pracodawcami i obywatelami Unii Europejskiej, upowszechnianie informacji na temat warunków życia i pracy oraz sytuacji na rynku pracy w Polsce, a także zasad bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy w innych krajach.
Targi ukierunkowane są w szczególności na branże, w których polscy pracodawcy wykazują zainteresowanie zatrudnieniem obywateli z innych państw UE/EOG tj.: IT, helpdesk, księgowość i finanse, telefoniczna oraz internetowa obsługa klienta, sprzedaż i marketing, BPO (outsourcing procesów biznesowych).

Jesteś polskim pracodawcą, który poszukuje pracownika z zagranicy?

Wydarzenie jest doskonałą okazją do promocji ofert pracy Twojej firmy w całej Europie. Biorąc udział w Work@PL masz szansę na pozyskanie kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych. Zrejestruj konto wystawcy, zarządzaj zamieszczanymi tam ogłoszeniami oraz projektami rekrutacyjnymi.

10 października br. od 10 do 14 (CET) będziesz mógł porozmawiać z kandydatami za pośrednictwem indywidualnych chatów  on-line. Targom będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny.

Do kogo skierowane jest to wydarzenie?

  • polskich pracodawców, którzy planują bezpośrednie zatrudnienie pracowników z państw UE/EOG lub Szwajcarii, w tym polskich agencji pracy tymczasowej, których oferty pracy będą dotyczyły pracy na terenie Polski,
  • polskich firm, które założą konto wystawcy i opublikują aktualne oferty pracy do 28 września br.,
  • obywateli państw UE/EOG lub Szwajcarii, w tym Polaków przebywających poza granicami kraju.

Jesteś zainteresowany udziałem? 

Wejdź na stronę www.europeanjobdays.eu , wybierz zakładkę register/zarejestruj, a następnie w części Exhibitor kliknij w create account i uzupełnij wszystkie pola oznaczone czerwoną  gwiazdką. W tej części odznacz Work@PL – Work in Poland. Na zakończenie zaakceptuj wprowadzone dane poprzez create new account, a następnie poczekaj. Sprawdzenie Twoich danych może potrwać 1-2 dni. Po pozytywnej weryfikacji konta wystawcy otrzymasz link aktywujący konto. Pamiętaj, że w dniu targów indywidualne rozmowy z kandydatami będą prowadzone przy wykorzystaniu kamerki lub/i słuchawek (zalecane) lub używać jedynie klawiatury. Platforma posiada także funkcję wysyłania zaproszenia na rozmowy on-line do kandydatów, którzy złożyli swoje aplikacje.

Organizatorami wydarzenia są wojewódzkie urzędy pracy w Warszawie, Katowicach oraz Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy!