Tydzień dla młodzieży

Dodano przez: Tomasz Dudziński

Doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zapraszają do wspólnej zabawy młodzież i studentów, która pozwoli im poznać najnowsze trendy na rynku pracy. „Tydzień dla młodzieży” to cykl spotkań skierowany właśnie do nich! Pierwsza edycja rozpoczyna się już 8 kwietnia. Zainteresowani? Zobaczcie, co przygotowaliśmy na ten tydzień.

W tym tygodniu przygotowaliśmy warsztaty i spotkania informacyjne:

 1. Nowoczesne metody poszukiwania pr@cy
  Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystać Internet do skutecznego poszukiwania pracy, te warsztaty są dla Ciebie! Pokażemy Ci darmowe edytory tekstu, aplikacje oraz strony internetowe do poszukiwania pracy. Dowiesz się, jak nowocześnie edytować CV.
   
 2. Dokumenty aplikacyjne
  To Twoja wizytówka dla przyszłego pracodawcy. Jakie powinny być? Skuteczne, nowoczesne i profesjonalne. Na tych warsztatach, pokażemy Ci, jak takie stworzyć.
   
 3. Rozmowa kwalifikacyjna bez stresu
  Dowiesz się, jak tworzyć pozytywny efekt „pierwszego wrażenia” na spotkaniu z rekruterem, jakie są zasady autoprezentacji, a także jak poradzić sobie ze stresem przed rozmową kwalifikacyjną.
   
 4. Odkrywamy talenty
  Talenty ma każdy z nas, wystarczy je tylko odkryć. Pomożemy Ci to zrobić! Będziesz pracować na swoich zasobach i odrywać swój potencjał. Po tych warsztatach będziesz mógł spojrzeć na siebie z innej perspektywy.
   
 5. Chłopska szkoła biznesu
  Myślisz o własnym biznesie? Wciągniemy Cię w jego świat bez ryzyka porażki! Warsztaty opierają się na grze symulacyjnej, która pokazuje podstawy przedsiębiorczości i zachodzące mechanizmy na wolnym rynku. Odkryj w sobie żyłkę przedsiębiorcy.
   
 6. Tajemnice rozmowy kwalifikacyjnej
  Czy wiesz, że możesz przewidzieć pytania, jakie zostaną Ci zadane podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Dobre przygotowanie, to podstawa sukcesu! Na warsztatach pokażemy CI, jakie pytania najczęściej padają ze strony rekrutera i jak profesjonalnie na nie odpowiadać.
   
 7. Stres – jak sobie z nim radzisz?
  Stres jest najczęstszą przypadłością XXI wieku i dotyczy każdego z nas. Na warsztatach dowiesz się skąd się wziął w naszym życiu i jaki jest jego mechanizm. Chcesz się dowiedzieć, jak sobie z nim lepiej radzić? Zapisz się na warsztaty.