Przygotuj CV w Canvie – tutorial krok po kroku

Dodano przez: Tomasz Dudziński

Znasz już podstawy przygotowania CV? No to przejdźmy do praktyki.

Twoje CV jest Twoją wizytówką i często pierwszym kontaktem pracodawcy z Tobą. Dlatego tak ważne jest, aby było atrakcyjne wizualnie i czytelne. Jeśli zrobisz dobre pierwsze wrażenie, łatwiej będzie Ci się wyróżnić spośród innych kandydatów.

Warto zadbać o profesjonalny wygląd i zawartość Twojego CV, ponieważ może to pomóc wyróżnić się w tłumie i zwiększyć Twoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy i w tym właśnie chcemy Ci pomóc.
 

Proponujemy ci tutorial, który krok po kroku poprowadzi Cię przez proces przygotowania CV w Canvie. Jest to aplikacja do projektowania grafiki, która zyskuje coraz większą popularność dzięki swojej łatwości obsługi i bogatej bibliotece szablonów i grafik.
Stosując się do naszych wskazówek przygotujesz atrakcyjny dokument, który uchwyci oko rekrutera. Wspólnie przejdziemy przez wszystkie etapy przygotowania profesjonalnej CV-ki.

Dowiedz się na co warto zwrócić uwagę korzystając z programu Canva w darmowej wersji.
 

Aby dowiedzieć się więcej na temat samego narzędzia, oraz rozpocząć w nim pracę wystarczy przejść do strony: www.canva.com/pl_pl/tworzyc/cv/.
Pod tym adresem znajdziesz również szereg innych porad ułatwiających rozpoczęcie pracy z aplikacją Canva i przygotowanie atrakcyjnego CV, które przykuje uwagę rekrutera.

Postanowiliśmy także, że nagranie będzie dla Ciebie dostępne bez ograniczeń czasowych, abyś w dowolnym czasie oraz wygodnej dla Ciebie chwili mógł/mogła sięgnąć po nasze wskazówki.

Z bezpłatnej pomocy doradców zawodowych możesz także skorzystać kontaktując się z nami:

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie
ul. A. Mickiewicza 41
70-383 Szczecin
tel. 91 42 56 126

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie
ul. Słowiańska 15A (IV piętro)
75-846 Koszalin
tel. 94 344 50 00


Więcej ciekawych porad doradców zawodowych znajdziesz na naszym fanpage:
www.facebook.com/poradnictwozawodowe.wupszczecin