Job crafting, rewolucja czy ewolucja? Metoda budowania zaangażowania i poprawy dobrostanu pracowników.

Dodano przez: Tomasz Dudziński

Zapisz się na bezpłatne spotkanie online: "Job crafting, rewolucja czy ewolucja? Metoda budowania zaangażowania i poprawy dobrostanu pracowników

Jeśli myślisz, że Job crafting jest kolejnym modnym (korpo)słowem, które wypadnie z użycia, jak tylko pojawi się nowy trend, to jesteś w błędzie.

Jeśli jesteś pracodawcą, managerem, szefem czy po prostu pracownikiem, który chce zadbać o swój dobrostan lub dobrostan pracowników, zwiększyć swoje zaangażowanie, poczucie sensu pracy i dostosować pracę „pod siebie”, to koniecznie zainwestuj godzinę. Bo job crafting podsuwa proste, praktyczne i naturalne sposoby, które prowadzą do zmiany.

O tym, jak craftować opowie Ekspertka Job Crafting – Pani Agnieszka Łądka – Barańska, Psycholożka, Konsultantka HR, wykładowczyni na Uniwersytecie SWPS.  

Prowadzi badania naukowe w obszarze pozytywnej psychologii pracy i wellbeingu. Projektuje pozytywne interwencje psychologiczne i programy rozwojowe ukierunkowane na wzrost poziomu dobrostanu w pracy i poczucia wpływu. Propagatorka i entuzjastka metody, współautorka pierwszej polskojęzycznej książki o Job Craftingu. Wspólnie z Malwiną Puchalską – Kamińską stworzyły markę Job Crafting Polska, z którą zmieniają klimat polskich organizacji.

To wyjątkowa okazja, więc daj sobie szansę, spróbuj i zacznij używać.

Kiedy: 14 listopada 2023 r.
O której: 10:00 – 11:00
Gdzie: Platforma ZOOM
Jak zarezerwować sobie miejsce: KLIKNIJ TUTAJ (kliknięcie spowoduje uruchomienie nowego okna przeglądarki)
lub zeskanuj kod QR na plakacie.

W większości nowych smartfonów funkcja skanowania kodów QR wbudowana jest w aparat. Jeśli nie jest aktywna, uruchom ją w ustawieniach obiektywu Twojego telefonu.