Zapraszamy na bezpłatne zajęcia komputerowe: „Aktywni Cyfrowo”

Dodano przez: Tomasz Dudziński

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie po raz kolejny organizuje bezpłatne zajęcia rozwijające umiejętności cyfrowe „Aktywni Cyfrowo”.

Nowoczesne technologie towarzyszą nam na każdym kroku i wspomagają podczas większości codziennych czynności. Brak umiejętności w tym zakresie, może skutkować utrudnieniem lub pogorszeniem wielu aspektów naszego życia: brakiem dostępu do rzetelnej informacji lub rozrywki, utrudnionym kontaktem z bliskimi a nawet problemem z załatwieniem prostych urzędowych spraw. Bardzo ważne, więc jest stałe doskonalenie się, zdobywanie i poszerzanie wiedzy z zakresu wykorzystania nowoczesnych narzędzi oraz technologii.

„Aktywni Cyfrowo” to bezpłatne zajęcia komputerowe, rozwijające umiejętności cyfrowe.


„Aktywni Cyfrowo” to zajęcia, które pomogą uczestnikom na sprawniejsze i bardziej efektywne wykorzystanie komputera oraz Internetu do rozwoju zawodowego oraz zainteresowań, nauki i rozrywki, a także do utrzymywania kontaktu z rodziną oraz znajomymi.

Istotnym celem zajęć jest również przełamywanie obaw związanych z obsługą komputera, dlatego całość prowadzona będzie bez zbędnego pośpiechu, w niewielkiej (maksymalnie 8 osobowej) grupie, miłej atmosferze oraz pod okiem doświadczonego doradcy zawodowego.

Zajęcia zaplanowano w terminie: 13-14 lutego 2023 r. w godzinach 9:00-13:00 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie (sala Centrum Kariery na parterze) ul. A. Mickiewicza 41 w Szczecinie. Na czas warsztatów zapewniamy uczestnikom sprzęt komputerowy.

Liczba miejsc jest ograniczona. W celu zapisu na warsztat, prosimy o kontakt z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie, e-mail: cipkz-szczecin@wup.pl, nr tel. 91 42 56 126 lub 690 129 096.

Na zajęcia zapisać można się również wypełniając formularz dostępny TUTAJ.
(kliknięcie w link spowoduje otwarcie nowej strony z formularzem zapisów)

Zapraszamy!

Pliki do pobrania

Informacje o programach potrzebnych do otworzenia powyższych plików znajdują się w dziale pomoc techniczna.