Zagraj z doradcami Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowe

Dodano przez: Tomasz Dudziński

Pamiętacie z dzieciństwa grę karcianą „Piotruś”? Kto z Was ma do niej sentyment i chętnie jeszcze raz by po nią sięgnął?

Nam tęsknota za zabawą z dzieciństwa przyniosła pomysł stworzenia Gry karcianej „Kto pyta, ten wie”  inspirowanej „Piotrusiem”, która jednocześnie dostarczy dużo radości i zabawy w gronie przyjaciół i najbliższych oraz pomoże Wam w zastanowieniu się nad sobą - swoimi zasobami, uzdolnieniami, zainteresowaniami, a przede wszystkim MARZENIAMI.
Gra może stać się początkiem do refleksji i zastanowienia się, co tu i teraz dzieje się w życiu.

Jak możesz ją wykorzystać?


Gra sprawdzi się przy każdym spotkaniu towarzyskim, gdy chcecie prowadzić ciekawe i intrygujące rozmowy oraz lepiej poznać swoich rozmówców. Integracja gwarantowana.
A co, gdy w towarzystwie odpowiedzi na pewne pytania wolisz zatrzymać dla siebie? Nic nie szkodzi! Karty sprawdzą się również w pracy indywidualnej, gdy chcesz się zastanowić co dalej… Po prostu losuj kartę i odpowiedz na pytania dla samego/samej siebie.

I jak? Gramy?


Gra przygotowana przez pracowników Wojewódzkiego Urzędu Pracy - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie.

Więcej o nas dowiesz się z naszego fanpage:

facebook.com/poradnictwozawodowe.wupszczecin

#gra​ #inspiracja​ #rozwój