“Tydzień Przedsiębiorcy” w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych z udziałem doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie

Dodano przez: Alina Ziółkowska

Jeśli już prowadzisz działalność gospodarczą lub dopiero planujesz założyć własną firmę, przyjdź koniecznie do koszalińskiego Oddziału ZUS. Inauguracja "Tygodnia Przedsiębiorcy", który w tym roku odbywa się pod hasłem "Zatrudniam legalnie - pracuję legalnie", przewidziana jest na 23 września 2019 r. W tegoroczne przedsięwzięcie aktywnie włączyło się Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie.

W dniach 23, 24 i 27 września br. (poniedziałek, wtorek i piątek), w siedzibie ZUS przy ul. Fałata 30, na stanowisku doradczym Wojewódzkiego Urzędu Pracy, doradcy zawodowi z koszalińskiego CIiPKZ będą udzielać indywidualnych konsultacji związanych ze świadomym rozwojem zawodowym, będą promować aktywną postawę wobec życia, podejmowanie biznesowych inicjatyw oraz legalne formy zatrudnienia.

Osobom, które nie wiedzą jeszcze czy są gotowe na prowadzenie własnej firmy, proponujemy wykonanie testów predyspozycji, kompetencji i zainteresowań zawodowych. Wyniki badań pozwolą zweryfikować swoje pomysły na przyszłość i skłonią do refleksji nad obranymi celami życiowymi.

Do zobaczenia już wkrótce!