Startuj i działaj 50+ - bezpłatne warsztaty z zakresu obsługi podstawy komputera i internetu

Dodano przez: Tomasz Dudziński

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie zaprasza osoby w wieku 50+, na dwudniowe bezpłatne zajęcia komputerowe.
Zajęcia odbędą się dniach 19-20 września 2019 r. w godzinach 9:00-13:00, w sali Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie (ul. A. Mickiewicza 41 Szczecin).

„Startuj i działaj 50+” to zajęcia dla osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy i umiejętności z zakresu wykorzystania nowoczesnych narzędzi oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych do rozwoju własnych zainteresowań oraz nauki.

Uczestnicy będą mieć okazję, aby nabyć umiejętności z zakresu: podstawowej edycji tekstu w programie MS Word, obsługi przeglądarki internetowej, założenia oraz obsługi skrzynki email i komunikatora Skype. W trakcie zajęć przedstawione zostaną również zasady zachowania bezpieczeństwa podczas korzystania z sieci Internet oraz bankowości elektronicznej.

Zdobyta wiedza pozwoli również uczestnikom na wykorzystanie komputera oraz Internetu do utrzymywania kontaktu z rodziną oraz znajomymi, a także rozwijania swoich pasji i podejmowania dodatkowych wyzwań zawodowych.

A wszystko to w miłej atmosferze i pod okiem doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie.

Organizator na czas zajęć zapewnia uczestnikom sprzęt komputerowy.

Zgłoszenia na warsztaty należy przesyłać do dnia 11 września 2019 r. na adres:
cipkz-szczecin@wup.pl wyłącznie przy pomocy dołączonego formularza.

 

Więcej informacji:


Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie

ul. A. Mickiewicza 41

70-383 Szczecin

tel. 91 42 56 126

e-mail: cipkz-szczecin@wup.pl

Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy!

Pliki do pobrania

Informacje o programach potrzebnych do otworzenia powyższych plików znajdują się w dziale pomoc techniczna.