Sprawdź ofertę inspirujących webinarów, które czekają na Ciebie jeszcze w tym roku!

Dodano przez: Tomasz Dudziński

Koniec roku niebawem, lecz to nie znaczy, że powinniśmy z podejmowaniem decyzji o dalszym rozwoju i myśleniu o ścieżce naszej kariery czekać aż do stycznia. Dowiedz się co przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze w 2021 roku i zainspiruj się razem z Nami.

Nasze spotkania realizowane są bezpłatnie w formule online!

17 listopada w godz. 11:00 – 12:30 spotkanie „Kobieta To brzmi dumnie”
Będzie to rozmowa z wyjątkowymi kobietami o poczuciu własnej wartości. Porozmawiamy o tym skąd bierze się nasza niska samoocena i w jaki sposób wpływa ona na nasze życie. W jaki sposób pielęgnować poczucie własnej wartości, aby dobrze się czuć we własnych butach i być szczęśliwą? Spróbujemy również odpowiedzieć na pytanie jak się wzmacniać i być silną, pewną siebie kobietą.

Nasze rozmówczynie:

 • dr Justyna Osuch-Mallett, prof. ZPSB. - Rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie
 • dr Sylwia Olszewska - psycholog, trener, coach, terapeuta
 • Urszula Młodnicka - psycholog, autorka książki "Jesteś ważny, Pinku!"
 • Agnieszka Filipiak - redaktorka pisma Forbes Women
 • dr n. med. Dorota Gródecka - ginekolog – położnik

Jeśli w Twojej głowie pojawiło się choć raz: „Co ludzie o mnie pomyślą?” „Nigdy nie robię tak, jak ja chcę, tylko zawsze patrzę, czego oczekują ode mnie inni?” „Czy to się innym spodoba?”. Ile razy czułaś brak pewności siebie, brak akceptacji samej siebie? Czy zdarzyło Ci się wyolbrzymiać swoje wady, a pomniejszać atuty?

A przecież to od naszego obrazu siebie, naszego myślenia o sobie wiele zależy: powodzenie w pracy, awans relacje z innymi a także nasze zdrowie psychiczne i fizyczne.

Spotkanie transmitowane będzie na kanale YouTube Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie

Zachęcamy do zapisania się na spotkanie. Dzięki temu będziemy mogli przypomnieć Ci o wydarzeniu. Zapisać się możesz klikając TUTAJ (formularz zapisów otworzy się w nowym oknie przeglądarki)
 

24 listopada w godz. 11:00 – 12:00 webinar: „O job craftingu w pracy”
Prowadzący: Doradcy Zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie Agnieszka Raszewska - Marciocha
Podczas spotkania porozmawiamy o job craftingu jako skutecznej metodzie, która promuje szereg aktywnych zmian, jakie pracownik może wprowadzić do swojej pracy by w ten sposób osiągnąć satysfakcję, zwiększyć zaangażowanie i poprawić swój dobrostan.

W programie:

 • Czym zajmuje się job crafting czyli konstruowanie i dopasowywanie pracy do własnych stanowisk
 • Jakie podstawowe motywacje kierują naszymi zachowaniami i postawami w pracy
 • W jakich obszarach zawodowych możemy craftować

Nawet najmniejsze zmiany mogą mieć ogromny wpływ na nasze życie w pracy! Spotkanie tylko dla osób zapisanych. Zgłoszenia możesz dokonać klikając TUTAJ (formularz zapisów otworzy się w nowym oknie przeglądarki)
 

15 grudnia w godz. 11:00 – 12:00 webinar: „Wizerunek, etykieta i autoprezentacja w miejscu pracy”
Prowadząca: Doradczyni Zawodowa z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie Marta Szyłak oraz Tomasz Dudziński
Czy postawa, którą prezentujemy w pracy może przyczynić się do sukcesu zawodowego? Weź udział w bezpłatnym webinarze "Wizerunek, etykieta i autoprezentacja w miejscu pracy" i zwiększ swoją skuteczność.

 • Jeśli poszukujesz pracy
 • Jeśli właśnie wybierasz się do nowej pracy
 • Jeśli planujesz rozwój zawodowy

i jesteś zainteresowana/y umiejętnościami interpersonalnymi

Podczas webinaru:

 • poznasz elementy budowania wizerunku w oparciu o profesjonalną autoprezentację
 • z większą swobodą i pewnością siebie wejdziesz w nowe środowisko zawodowe
 • stosując prezentowane zasady etykiety, ułatwisz sobie codzienność w pracy

Postawa, którą prezentujemy w pracy może przyczynić się do sukcesu zawodowego? Może, dlatego powtórzymy zasady etykiety i porozmawiamy czym różnią się od Savoir – Vivre, omówimy aspekty Netykiety i elementy Dress Code, reakcje na kłopotliwe sytuacje i relacje w pracy. Po co? Żeby droga zawodowa była jeszcze ciekawszym doświadczeniem.

Spotkanie tylko dla osób zapisanych. Zgłoszenia możesz dokonać klikając TUTAJ (formularz zapisów otworzy się w nowym oknie przeglądarki)


Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzeń bez podania przyczyny.

Zapraszamy.