„Silvers gotowy na zmiany” – koszalińskie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z wizytą w Klubie „Wesoły Senior” w Boninie koło Koszalina

Dodano przez: Jolanta Gałązka

28 stycznia 2020 roku doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie przeprowadzili, rozwijające umiejętności przedsiębiorcze, zajęcia warsztatowe dla członkiń klubu „Wesoły Senior” z Bonina.

Pewnie brzmi to dość intrygująco. Ale mające instynkt ekonomisty i pełne energii członkinie klubu ”Wesoły Senior” z Bonina podczas łączącej ze sobą rozrywkę i logiczne myślenie gry "Chłopska Szkoła Biznesu" miały okazję w praktyce wykorzystać  swoje  doświadczenie i przedsiębiorcze umiejętności. W trakcie przeprowadzonej z werwą i humorem rozgrywki, seniorki wcielały się w role historycznych przedsiębiorców, których zadaniem było zgromadzenie jak największego majątku. W formie zabawy poznawały zasady prowadzenia własnej firmy. Jak same przyznały, gra pozwoliła im rozwinąć umiejętności przedsiębiorcze, co z pewnością wykorzystają w planowaniu swoich kolejnych działań i spotkań z doradcami z CIiPKZ w Koszalinie. Do zobaczenia na kolejnych zajęciach!