Ogólnopolski Tydzień Kariery - Wyprawa na 3K: Kariera Kompetencje Kreatywność

Dodano przez: Tomasz Dudziński

„Wyprawa na 3K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność” to hasło towarzyszące Ogólnopolskiemu Tygodniowi Kariery, który odbędzie się w dniach od 18 do 22 października 2021 roku.

Ogólnopolski Tydzień Kariery jest to coroczne wydarzenie, które ma na celu wspieranie w planowaniu dalszej, szeroko rozumianej edukacji, budowaniu ścieżki kariery czy odkrywaniu zasobów oraz talentów. Po raz kolejny w działania te włączają się doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie.


Zapraszamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli do udziału w zorganizowanej przez nas Wyprawie na 3K. Obejmuje ona webinary, wywiady i spotkania z ciekawymi osobami, które zabiorą Was we wspaniałą podróż w poszukiwaniu Kariery, Kompetencji i Kreatywności tak bardzo potrzebnych w kształtowaniu przyszłości zawodowej młodych ludzi.
Co najważniejsze wszystko będzie działo się „na żywo” za pośrednictwem kanału Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie na platformie YouTube.
Wojewódzki Urząd Pracy na YouTube (link)

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2021. Sprawdź kogo zaprosili Doradcy Zawodowi!


Nasi prelegenci:

Ofertę zachodnipomorskich Uczelni przedstawią:

Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku oraz potwierdzania udziału w wydarzeniu: facebook.com/poradnictwozawodowe.wupszczecin

Zapowiada się epicka wyprawa, wybierzmy się wspólnie.
Z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia.

Pliki do pobrania

Informacje o programach potrzebnych do otworzenia powyższych plików znajdują się w dziale pomoc techniczna.