17-20 października 2022r. OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

Dodano przez: Tomasz Dudziński

„Złap za stery do swojej kariery” takie hasło towarzyszyło tegorocznej 14 Edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Od 17 do 20 października 2022 r. w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie inspirowali, dzielili się wiedzą oraz pomagali zaplanować rozwój zawodowy młodym ludziom, nauczycielom i wszystkim zainteresowanym kreowaniem własnej kariery.

Tegoroczna edycja OTK, po raz kolejny odbywała się w formule online, dzięki czemu wszystko „działo się na wyciągnięcie myszki”, profesjonalnie i komfortowo poprzez platformę ZOOM. W tym roku padł absolutny rekord! We wszystkich wydarzeniach towarzyszyło nam łącznie ponad trzy tysiące osób, co przepięknie odzwierciedla wykaz kołowy!

Odbiorcom zostały przybliżone scenariusze dotyczące pracy przyszłości i zmian na rynku pracy. Uczestnicy mogli też skierować „zoom na siebie”, poznać mocne strony/talenty. Szczególnie warto podkreślić webinar „Tell me something about yourself – czyli rozmowa kwalifikacyjna po angielsku” z udziałem gościa specjalnego Pani Weroniki Sokołowskiej- eksperta z zakresu rozmów rekrutacyjnych w języku angielskim, trenera języka angielskiego. Webinar z udziałem prelegenta zgromadził 824 uczestników i był niewątpliwie „wiodącym sterem do swojej kariery” tegorocznej edycji OTK.

Więcej szczegółów z wydarzeń na fanpage Centrum: facebook.com/poradnictwozawodowe.wupszczecin