Europejskie targi pracy on-line - Europejski Dzień Pracy – Polska 2015

Dodano przez: Katarzyna Burdzińska

Wojewódzkie Urzędy Pracy z Katowic, Krakowa, Opola, Poznania oraz Wałbrzycha zapraszają do udziału w europejskich targach pracy on-line. Europejski Dzień Pracy – Polska 2015/European Job Day – Poland 2015 odbędzie się 22 października 2015 r.

Wojewódzkie Urzędy Pracy z Katowic, Krakowa, Opola, Poznania oraz Wałbrzycha zaplanowały wspólną organizację targów on-line, pod nazwą Europejski Dzień Pracy – Polska 2015 (European Job Day – Poland 2015). Targi odbędą się 22 października 2015 r. w godzinach od 10:00 do 16:00 na platformie: http://www.europeanjobdays.eu/pl/polska2015 udostępnionej przez Komisję Europejską.

Głównym celem wydarzenia jest ułatwienie nawiązania kontaktu polskich poszukujących pracy z pracodawcami z zagranicy działającymi w następujących branżach:  IT, transport i logistyka, opieka medyczna, księgowość i finanse, branża metalowa, budownictwo, produkcja, hotelarstwo i gastronomia.

Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Więcej informacji znajduje się na krajowej stronie internetowej EURES: http://www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=224.

Pliki do pobrania

Informacje o programach potrzebnych do otworzenia powyższych plików znajdują się w dziale pomoc techniczna.