Webinar na temat przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Dodano przez: Jolanta Gałązka

Zapraszamy 19 października 2022 roku, w godz.: 11:00 – 12:00  na webinar: „Tell me something about yourself, – czyli rozmowa kwalifikacyjna po angielsku”

Przed Tobą rozmowa kwalifikacyjna po angielsku?

Jeśli obawiasz się szczególnie o swój poziom angielskiego, możemy Ci pomóc. Nie da się nauczyć języka w kilka dni lub tygodni, ale istnieją sposoby, aby mimo to poprawić wrażenie, jakie zrobimy na rozmówcy. Tak samo jak można przewidzieć wiele typowych sytuacji, które zdarzają się często podczas rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Na te wszystkie powtarzalne, ale również niezwykłe zdarzenia wcześniej można i trzeba się przygotować!

Pomoże Ci w tym nasz ekspert, Pani Weronika Sokołowska, która zaprosiliśmy do współpracy.

Pani Weronika Sokołowska to trenerka języka angielskiego specjalizująca się w nauczaniu osób dorosłych. Założycielka szkoły językowej Inspiro Language Academy. Od początku istnienia szkoły odbyła już kilkaset rozmów kwalifikacyjnych po angielsku. Autorka kursów online i e-booków o tematyce Business English.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Jak zacząć przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim?
  • Jak przygotować się do odpowiedzi na pytania, które pewnie się pojawią?
  • Jak odpowiadać na pytania nietypowe i takie, na które nie wiemy, co odpowiedzieć?
  • Jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci?
  • Jak uprzejmie zakończyć rozmowę, pozostawiając po sobie dobre wrażenie?

Zdobędziesz wiedzę przydatną w wielu sytuacjach zawodowych. Dzięki niej odpowiesz na pytania rekrutera po angielsku nie tylko poprawnie, ale również naturalnie. Zwiększysz pewność siebie i wypadniesz na rozmowie lepiej od swoich konkurentów. Wejdziesz na rozmowę dobrze przygotowany i zrobisz wrażenie osoby otwartej i samodzielnej, a o to przecież chodzi w zdobywaniu wymarzonej pracy po angielsku.

Dodatkowo dla uczestników praktyczny poradnik z przydatnymi zwrotami w języku angielskim.

Zapisz się na webinar tu:

https://forms.gle/PvKyHN6MP2n4FDY2A