Bezpłatny webinar online:  „Wszystko, czego nie wiesz o rynku pracy…” już 06 października 2021 r.

Dodano przez: Jolanta Gałązka

Jeżeli jesteś zainteresowany „połknięciem” pigułki wiedzy o tym jak wygląda przyszłość rynku pracy, jakich wyborów dokonują młodzi Polacy, co ich zdaniem jest najważniejsze w pracy, dlaczego pracodawcy nie mogą znaleźć potrzebnych im talentów i jak kształtuje się poziom wynagrodzeń w poszczególnych branżach, zapraszamy 06 października 2021 r. w godzinach: 10:00 - 11:00 na nasz webinar.

Rynek pracy jest niczym żywy organizm, na który składa się wiele zależnych od siebie procesów. Zrozumienie zjawisk zachodzących obecnie na rynku pracy wymaga choćby pobieżnego zapoznania się z aktualnym stanem wiedzy na ten temat.

Wiemy, że dzięki wpływowi Internetu można zdobyć wiele informacji zupełnie samodzielnie, bez niczyjej pomocy, ale śledzenie na bieżąco najważniejszych trendów występujących na rynku pracy bywa trudne i czasochłonne. Zaproponowany przez nas webinar ma za zadanie to ułatwić. Dokonaliśmy przeglądu dużej liczby dostępnych danych i raportów, aby podać najistotniejsze informacje w krótkiej i przystępnej formie.

Zapisy TYLKO poprzez formularz Google. Kliknij i zapisz się:

https://forms.gle/dpcLfWG1zY45cbAD9

Obiecujemy porcję super wiedzy przydatnej w oswajaniu rynku pracy XXI wieku!

Do zobaczenia on line…