Bezpłatny webinar online: Umowy o pracę – wszystko, co musisz wiedzieć. Już 8. września na paltformie Zoom naszym gościem specjalnym będzie radca prawny – ekspert prawa pracy, który odpowie na Wasze pytania

Dodano przez: Jolanta Gałązka

Podejmujesz pracę po raz pierwszy? Czujesz się niepewnie, choć to już kolejny raz rozpoczynasz nową pracę. A może pracujesz, ale nie jesteś pewien jakie masz prawa i obowiązki jako pracownik lub zleceniobiorca? Rozwiej swoje wątpliwości, skorzystaj z okazji, zapisz się na bezpłatny webinar.

Prawo reguluje niemal wszystkie sytuacje związane z naszą pracą zawodową. Dla własnego dobra warto mieć choćby podstawową orientację w tym zakresie.

  • Jakie rodzaje umów o pracę obowiązują obecnie?
  • Jakie są formy zawierania umów o pracę z osobami młodocianymi?
  • Jakie dodatkowe uprawnienia przysługują osobie niepełnosprawnej pozostającej w zatrudnieniu?
  • Jakie są zasady rozwiązywania stosunku pracy, czy zasady wynagradzania?

Na takie i inne pytania łatwo uzyskasz odpowiedź. Naszym gościem specjalnym będzie radca prawny – ekspert prawa pracy, dociekliwi mogą pogłębić swoją wiedzę zadając pytania w trakcie spotkania.

Webinar: Umowy o pracę – wszystko, co musisz wiedzieć. Przygotowany przez doradców zawodowych odbędzie się 8 września 2021 r., godz. 11:00 do 12:30 za pośrednictwem platformy Zoom.

Już dziś zapisz się za pośrednictwem formularza dostępnego poniżej:

https://forms.gle/DyvNWs6mvSXiJiAq9

Serdecznie zapraszamy