Bezpłatne warsztaty i spotkania informacyjne w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie – luty 2018 r.

Dodano przez: Jolanta Gałązka

W lutym 2018 r. doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie serdecznie zapraszają na zajęcia dostosowane do różnorodnych oczekiwań klientów.

Poniżej przedstawiamy propozycję zajęć zaplanowanych na luty 2018 r.:

 • Jak dobrze planować
   – inspiruj siebie
   01.02.2018 r., godz. 10.00–13.00
Celem zajęć jest wzbudzenie motywacji i zainspirowanie uczestników do aktywnego poszukiwania swojego miejsca na rynku pracy poprzez wzmocnienie poznania i rozumienia samego siebie oraz oczekiwań płynących z otoczenia. Efektem pracy uczestników jest nakreślenie indywidualnego planu działania.
 • Wszystko co warto wiedzieć
  o umowach o pracę!

  - spotkanie informacyjne

   06.02.2018 r., godz. 10.00–12.00

Spotkanie realizowane jest z myślą o osobach wkraczających na rynek pracy po raz pierwszy, ale również o tych, które już pracując odczuwają potrzebę uzyskania podstawowej wiedzy na temat przepisów prawnych związanych z nawiązywaniem stosunku pracy lub stosunku cywilnoprawnego.
 • Rozwiń swoje umiejętności
  przedsiębiorcze

   - gra symulacyjna
  13.02.2018 r., godz. 9.00–11.00
Jeśli w przyszłości chcesz zostać „rekinem biznesu”, pomyśl o tym już dziś, biorąc udział w proponowanej przez nas rozgrywce. Planszowa gra ekonomiczna jest prostą symulacją mechanizmów wolnego rynku, z którym wiążą się takie specyficzne zagadnienia jak podaż, popyt, spółka handlowa, cena, koszty produkcji, negocjacje handlowe, strategie biznesowe i wiele innych.
 • Poszukiwany... poszukiwana
  - czyli jak znaleźć pracę
  15.02.2018 r., godz. 10.00–13.00
W trakcie zajęć uczestnicy dokonują  analizy i określają swoją sylwetkę zawodową oraz mocne i słabe strony,  podejmują decyzje dotyczące swojej przyszłości zawodowej, nabywają wiedzę z zakresu technik i metod poszukiwania pracy przekonując się o potrzebie ich stosowania i skuteczności
 • ABC bezrobotnego
  i poszukującego pracy

  - spotkanie informacyjne
  20.02.2018 r., godz. 13.00–15.00
Uczestnicy, dowiedzą się w jaki sposób ułatwić sobie start zawodowy, powrót na rynek pracy lub rozwój zawodowy, korzystając z narzędzi i usług urzędów pracy, w tym jak zarejestrować się oraz z jakich form aktywizacji i wsparcia finansowego skorzystać.

 

Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych zajęć pod kątem potrzeb zorganizowanych grup. Opisy innych zajęć dostępnych w ofercie Centrum znajdują się tutaj.

Zachęcamy do zapisywania się na wybrane zajęcia, które są bezpłatne i odbywają się w siedzibie Centrum
w Koszalinie przy ulicy Słowiańskiej 15a, na 4 piętrze.

Zapewniamy, że będzie to opłacalna inwestycja w siebie oraz dobry czas,
spędzony aktywnie i pożytecznie.

                      KONTAKT

   94 344 50 00
  cipkz-koszalin@wup.pl

  75-846 Koszalin, ul. Słowiańska 15a, 4 piętro