19. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair

Dodano przez: Jolanta Gałązka

21 kwietnia 2022 roku w godzinach 10:00 -14:00, zapraszamy do stoiska WUP – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie.

Zapraszamy do udziału w organizowanych przez Politechnikę Koszalińską 19. Środkowopomorskich Targach Pracy GlobalLogic Job Fair, które odbędą się 21 kwietnia 2022 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie przy ulicy Śniadeckich 4 w godzinach 10:00 – 14:00. 

Popularna impreza targowa daje możliwość spotkania się przedsiębiorców i kandydatów do pracy w jednym miejscu. Pozwala osobom poszukującym zatrudnienia zwiększyć szansę na nową pracę, a przedsiębiorcom – pozyskać wartościowego pracownika.

Targowe stoisko CIiPKZ w Koszalinie, oferuje profesjonalną, bezpłatną pomoc w zakresie: indywidualnej porady zawodowej, przeprowadzenia analizy kompetencji zawodowych, zapoznania z aktualną sytuacją na rynku pracy, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej,  przygotowania dokumentów aplikacyjnych – CV i list motywacyjny w odpowiedzi na konkretną ofertę pracy, podejmowania decyzji związanych z założeniem własnej firmy. Będzie z nami doradca EURES i specjalista w zakresie projektów.

W 2022 r. organizator Politechnika Koszalińska spodziewa się udziału firm z różnych branż – produkcyjnej, nowych technologii, usług, handlu, oraz instytucji rynku pracy. W trakcie trwania targów odbędzie się debata „Polski rynek pracy w czasach nieprzewidywalnej zmiany. Szanse i zagrożenia.” 

Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Pliki do pobrania

Informacje o programach potrzebnych do otworzenia powyższych plików znajdują się w dziale pomoc techniczna.