14.03.2013r. Targi Pracy Politechniki Koszalińskiej

Dodano przez: admin

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej zaprasza na "XI Akademickie Targi Pracy PK - Prezentacje Wiosna 2013", które odbędą się 14.03.2013 r. w budynku Politechniki Koszalińskiej przy ul. Śniadeckich 2.

Targi Pracy mają na celu nie tylko prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i staży, ale także wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na rynku pracy. Umożliwiają pozyskanie najzdolniejszych studentów i absolwentów dla celów rekrutacyjnych, a młodym ludziom poszukującym pracy pozwalają na zapoznanie się z systemem rekrutacji obowiązującym w danej firmie oraz dają szansę na zatrudnienie lub uzyskanie praktyki bądź staży.

Swój udział potwierdziły już Firmy: Grupa PZU, REC, Scania Production Słupsk, RGB Technology, Quad Winkowski, Metro Services, STM Sp. z o.o. i in.

Więcej informacji na temat Targów Pracy na stronie www.targipracy.koszalin.pl

Już teraz zapraszamy firmy, które chcą wystawić się na tegorocznej edycji targów do pobrania dokumentów aplikacyjnych ze strony www.targipracy.koszalin.pl .  Więcej informacji pod nr 94 347 89 28 lub mailowo bk@kariera.koszalin.pl

Zgłoś się na Targi - znajdź najlepszych pracowników dla swojej Firmy!