„Od fundamentu aż po dach”

Dodano przez: Daniel Sawicki | 13 maja 2020

Pan Mariusz  jest absolwentem technikum budowlanego w Wałczu. Zaraz po ukończeniu szkoły zarejestrował się jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wałczu. Po kilkunastu miesiącach postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i założył własną działalność gospodarczą. Pomogły mu w tym fundusze z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Po spektakularnym sukcesie postanowił pomagać innym ludziom . Dzięki pozyskaniu następnych funduszy nowy przedsiębiorca zatrudnił 3 dotąd bezrobotne osoby na stanowiska budowlane, zakupił sprzęt i jak sam mówi: „Budują Polskę!”

Nie boi się podejmować większych zleceń, dlatego współpracuje z innymi dużym firmami budowlanymi oraz podnosi swoje kwalifikacje,  aby sprostać nowym wyzwaniom.

Dziś dynamicznie rozwijająca się firma jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na lokalnym rynku.

Mariusz Malczyk  został laureatem w kategorii „Młodzi w akcji” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój” podczas „Zachodniopomorskich Magnolii EFS 2018” – nagród za zaangażowanie w realizację projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego 

link:https://www.youtube.com/watch?v=Whpg-0t167E

link:https://www.wup.pl/rpo/zachodniopomorskie-magnolie-efs-2018/

 

 

 

 

Powyższy materiał dot. projektu„Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wałeckim (III)”,którego realizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu. Przedsięwzięcia realizowane były w ramach Działania 1.1 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Kwota dofinansowania projektu z EFS wynosi  1 878 965,64 PLN.. Okres realizacji projektu: 01.01.2017r – 31.09.2018 r. Wartość projektu 2 044 798,48 zł.