Aktualności

Dodano przez: Katarzyna Dmochowska

Szanowni Państwo,

w zakładce Pytania i odpowiedzi pojawiła sie odpowiedź na pytanie dotyczące tego, czy środki finansowe otrzymane w ramach grantu z Zachodniopomorskiego Pakietu Grantowego stanowią przychód dla firmy i należy od nich odprowadzić podatek, czy są z niego zwolnione?

Dodano przez: Agnieszka Markiewicz

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie informuje, że w dniu dzisiejszym na stronie www.wup.pl w zakładce Zachodniopomorski Pakiet Grantowy w sekcji Wyniki  https://www.wup.pl/pl/projekty_wlasne_wup/granty-dla-przedsiebiorcow-wup1/wyniki-granty/ została zamieszczona Lista złożonych Wniosków o udzielenie grantu w podziale na wnioski zakwalifikowane do oceny i wnioski rezerwowe.

 

Zgodnie z § 5 ust. 11 Regulaminu udzielania grantó...

Dodano przez: Agnieszka Markiewicz

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi procedury naboru wniosków o udzielenie grantów, Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie informuje, że nabór uruchomiony został 17.08.2020 o godz. 08:30:00. Generator wniosków tj. system informatyczny, służący do złożenia elektronicznej wersji wniosku o udzielenie grantu, dostępny na stronie wup.witkac.pl, funkcjonował prawidłowo i bez zakłóceń, w wyniku czego złożonych...

Dodano przez: Agnieszka Markiewicz

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie informuje, że zgodnie z § 5 ust. 5 Regulaminu udzielania grantów w ramach projektu „Zachodniopomorski Pakiet Grantowy”, nabór wniosków o udzielenie grantów został zamknięty, po wyczerpaniu 130% alokacji przeznaczonej na udzielenie grantów. Wpłynęło 2007 wniosków na łączną kwotę 64 182 149,07 zł.