Aktualności

Kalejdoskop Zachodniopomorskiego Rynku Pracy 1/2017
Dodano przez: Andrzej Świeboda

Szanowni Państwo,

przekazujemy pierwszy w tym roku, egzemplarz ,,Kalejdoskopu Zachodniopomorskiego Rynku Pracy”, zawierający informacje, wyniki oraz zagadnienia obrazujące sytuację na rynku pracy województwa zachodniopomorskiego.

II kwartał 2017 r. - Nastroje zatrudnieniowe pracodawców w woj. zachodniopomorskim
Dodano przez: Paweł Nowak

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem z cyklicznych badań pn. "Nastroje zatrudnieniowe pracodawców w województwie zachodniopomorskim", opracowanym przez Zachodniopomorskie Obserwatorium Rynku Pracy. Przedstawiony raport z wyników badania, obrazuje nastroje zatrudnieniowe pracodawców w II kwartale 2017 roku.

Raport - Problemy i potrzeby zachodniopomorskich pracodawców reprezentujących sektor usług turystycznych.
Dodano przez: Andrzej Świeboda

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem z badania pn. „Problemy i potrzeby zachodniopomorskich pracodawców reprezentujących sektor usług turystycznych, opracowanym przez Zachodniopomorskie Obserwatorium Rynku Pracy".

Partnerstwo Lokalne na Rzecz Rozwoju Regionalnego Rynku Pracy w województwie zachodniopomorskim
Dodano przez: Andrzej Świeboda

Szanowni Państwo,

w ramach zawartej umowy Partnerstwa Lokalnego na Rzecz Rozwoju Regionalnego Rynku Pracy w województwie zachodniopomorskim, Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie wraz z uczelniami wyższymi:

Akademią Morską w Szczecinie, Uniwersytetem Szczecińskim, Zachodniopomorskiem Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie, Politechniką Koszalińską, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Wałczu, Wyższą Szkołą Techniczno-Ekonomiczną w Szczecinie,
Wyniki 7 edycji cyklicznego badania - Sytuacja społeczno-zawodowa osób bezrobotnych zarejestrowanych w powiatowych urzędach pracy województwa zachodniopomorskiego.
Dodano przez: Andrzej Świeboda

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem z badania pn. „Sytuacja społeczno-zawodowa zarejestrowanych osób bezrobotnych w powiatowych urzędach pracy województwa zachodniopomorskiego w 2016 roku”, opracowanym przez Zachodniopomorskie Obserwatorium Rynku Pracy.

Barometr zawodów 2017 - Raport podsumowujący badanie w województwie zachodniopomorskim
Dodano przez: Paweł Nowak

Szanowni Państwo,

przekazujemy Państwu kolejne zestawienie dotyczące prognozowanego zapotrzebowania na zawody na lokalnych rynkach pracy województwa zachodniopomorskiego.

I kwartał 2017 r. - Nastroje zatrudnieniowe pracodawców w woj. zachodniopomorskim
Dodano przez: Paweł Nowak

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem z cyklicznych badań pn. "Nastroje zatrudnieniowe pracodawców w województwie zachodniopomorskim", opracowanym przez Zachodniopomorskie Obserwatorium Rynku Pracy. Przedstawiony raport z wyników badania, obrazuje nastroje zatrudnieniowe pracodawców w I kwartale 2017 roku.

Kalejdoskop Zachodniopomorskiego Rynku Pracy 4/2016
Dodano przez: Andrzej Świeboda

Szanowni Państwo,

przekazujemy ostatni czwarty w tym roku, egzemplarz ,,Kalejdoskopu Zachodniopomorskiego Rynku Pracy”, zawierający informacje, wyniki oraz zagadnienia obrazujące sytuację na rynku pracy województwa zachodniopomorskiego. Przedstawione dane zostały opracowane na podstawie działań realizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.

Kalejdoskop Zachodniopomorskiego Rynku Pracy 3/2016
Dodano przez: Andrzej Świeboda

Szanowni Państwo,

przekazujemy trzeci w tym roku, egzemplarz ,,Kalejdoskopu Zachodniopomorskiego Rynku Pracy 3/2016”, zawierający informacje, wyniki oraz zagadnienia obrazujące sytuację na rynku pracy województwa zachodniopomorskiego.

IV kwartał 2016 r. - Nastroje zatrudnieniowe pracodawców w woj. zachodniopomorskim
Dodano przez: Paweł Nowak

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem z cyklicznych badań pn. "Nastroje zatrudnieniowe pracodawców w województwie zachodniopomorskim", opracowanym przez Zachodniopomorskie Obserwatorium Rynku Pracy. Przedstawiony raport z wyników badania, obrazuje nastroje zatrudnieniowe pracodawców w IV kwartale 2016 roku.