Zaproszenie do udziału w webinarach z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Dodano przez: Tomasz Dudziński

Mamy przyjemność zaprosić wszystkie szkoły oraz uczniów, którzy ukończyli 18 lat do udziału w bezpłatnych zajęciach online prowadzonych przez doradców zawodowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie i Koszalinie.

Zajęcia prowadzone będą w ramach akcji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pn. „Doradzamy zawodowo – wybieramy odlotowo”. Jest to coroczne wydarzenie, które ma na celu wspieranie w planowaniu dalszej, szeroko rozumianej edukacji, budowaniu ścieżki kariery czy odkrywaniu zasobów, talentów.

Ze względu na panującą sytuację wynikającą z obostrzeń związanych z COVID w tym roku nasze działania przenieśliśmy do strefy on-line. Co oznacza, że cały czas jesteśmy na wyciągnięcie „ręki”, albo nawet „myszki”. Jest w nas moc i gotowość do prowadzenia spotkań poprzez platformę ZOOM. Zapraszamy więc gorąco!!

Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą specjalnie przygotowaną na wydarzenia w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Wszystkich szczegółowych informacji udziela Agnieszka Raszewska-Marciocha pod numerem telefonu: 91 42 56 115 bądź za pośrednictwem drogi elektronicznej pod adresem: agnieszka_raszewska@wup.pl.

Jednocześnie zachęcamy do śledzeniu i polubienia naszej strony na FB:
facebook.com/poradnictwozawodowe.wupszczecin

Czekamy na zgłoszenia! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów!

Do zobaczenia!

Pliki do pobrania

Informacje o programach potrzebnych do otworzenia powyższych plików znajdują się w dziale pomoc techniczna.