Weekend dla Kobiet od Kobiet w Szczecinie

Dodano przez: Tomasz Dudziński

Dziewczyny!

Dziękujemy za tak liczne pojawienie się podczas „Weekendu dla Kobiet od Kobiet” i za wspólną zabawę.

W ostatni weekend, 11 i 12 maja 2019 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie otworzyło swoje drzwi dla Pań, które zdecydowały się aktywnie spędzić czas wolny i znaleźć chwilę relaksu dla siebie.

Podczas imprezy każda z Pań miała okazję znaleźć coś dla ciała, jak i dla ducha. Panie oddawały się indywidualnym sesjom makijażu oraz poznawały tajniki masażu relaksacyjnego i biurowego. Otrzymały dawkę wiedzy z zakresu dbania o zdrowie i cerę oraz technik relaksacji.

Nie zabrakło również weny twórczej. Dziewczyny z entuzjazmem poznawały technikę decoupage i własnoręcznie wykonywały ozdoby pod okiem specjalistów z Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szczecinie.

Dodatkową atrakcją były warsztaty doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie z zakresu radzenia sobie ze stresem oraz poszukiwania i odkrywania własnych talentów.

Mamy, które nie mogły zostawić swoich pociech w domu, przyprowadziły je ze sobą. W Centrum funkcjonował kącik dla malucha, gdzie dzieci pod okiem czujnych opiekunek kreatywnie uczestniczyły w zabawie. Niektóre pociechy poszły za przykładem mam i także dzień zakończyły z wymalowanymi buźkami. W Centrum pojawiły się motylki, tygrysy oraz Spidermani.

Podczas tych 2 dni na naszej imprezie pojawiło się około 60 Pań, wobec czego jesteśmy przekonani, że nie było to jednorazowe wydarzenie i myślimy o kolejnych inicjatywach.

Dziękujemy za współpracę specjalistom z Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szczecinie.

A was Dziewczyny zapraszamy do udziału w kolejnych inspirujących spotkaniach w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie.

Dziękujemy!