VIII Gminne Targi Pracy i Edukacji w Dobrej

Dodano przez: Tomasz Dudziński

22 listopada 2017 r. doradca zawodowy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej uczestniczył w Gminnych Targach Pracy w Dobrej, zorganizowanych przy udziale Powiatowego Urzędu Pracy w Policach i Wójta Gminy Dobra.

Tegoroczne Targi Pracy pn. „Wiele dróg kariery. Jeden początek", odbyły się w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dołujach. Osobom odwiedzającym, doradca zawodowy proponował skorzystanie z bogatej oferty Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie, z której największym zainteresowaniem cieszyła się propozycja uczestniczenia w bezpłatnych warsztatach. Nie mniejszą ciekawość wzbudzała możliwość skorzystania z indywidualnej porady zawodowej oraz wykonania profesjonalnych testów badających predyspozycje i zainteresowania zawodowe.

Wszystkie osoby odwiedzające nasze stoisko wystawiennicze otrzymywały materiały informacyjne przedstawiające pełną ofertę Centrum, a także informację dotyczącą realizacji najbliższych warsztatów, tj. „Poznaj swoje talenty”, zaplanowanych na 6 grudnia 2017 r.

Jak co roku, podczas targów nie zawiedli również inni wystawcy. Wśród pracodawców, którzy w trakcie imprezy oferowali możliwość zatrudnienia w różnych branżach znaleźli się między innymi: Biedronka, McDonald’s, Noratel, Amazon, BP, Skraw-Met.