Startuj i działaj 50+ Bezpłatne zajęcia komputerowe

Dodano przez: Tomasz Dudziński

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie ma przyjemność zaprosić osoby w wieku 50+, na dwudniowe bezpłatne zajęcia komputerowe.

To już III edycja cieszących się dużym zainteresowaniem bezpłatnych warsztatów, które prowadzimy pod nazwą „Startuj i działaj 50+”. Są to zajęcia dla osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy i umiejętności z zakresu wykorzystania nowoczesnych narzędzi oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych do rozwoju własnych zainteresowań oraz nauki.

Uczestnicy będą mieć okazję, aby nabyć umiejętności z zakresu: podstawowej edycji tekstu w programie MS Word, obsługi przeglądarki internetowej, założenia oraz obsługi skrzynki email. W trakcie zajęć przedstawione zostaną również zasady zachowania bezpieczeństwa podczas korzystania z sieci Internet oraz bankowości elektronicznej.

Dodatkowym celem zajęć jest przełamanie obaw, związanych z obsługą komputera oraz oprogramowania.

Zdobyta wiedza pozwoli również uczestnikom na wykorzystanie komputera oraz Internetu do utrzymywania kontaktu z rodziną oraz znajomymi, a także rozwijania swoich pasji i podejmowania nowych wyzwań.

A wszystko to w miłej atmosferze i pod okiem doradców zawodowych CIiPKZ w Szczecinie.

Warsztaty odbędą się w dniach 17-18.02.2020 r. w godz. 09:00 - 13:00. Organizator na czas trwania zajęć zapewnia uczestnikom sprzęt komputerowy.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie czytelnie oraz poprawnie wypełnionego zgłoszenia uczestnictwa, które jest do pobrania z naszej strony. Aby zarezerwować miejsce na zajęciach, skan lub zdjęcie zgłoszenia można przesłać mailem na adres mailowy podany poniżej, jednak jego oryginał należy przekazać organizatorowi, najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć.

Przesłanie wypełnionego formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się do udziału w warsztatach.

 

Więcej informacji oraz zapisy:

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie

ul. A. Mickiewicza 41

70-383 Szczecin

tel. 91 42 56 126

e-mail: cipkz-szczecin@wup.pl

Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy!

 

Pliki do pobrania

Informacje o programach potrzebnych do otworzenia powyższych plików znajdują się w dziale pomoc techniczna.