„Silversi gotowi na zmiany – autorefleksja nad życiem” – warsztaty w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie

Dodano przez: Jolanta Gałązka

Informacja o nowych warsztatach, dedykowanych osobom w wieku przedemerytalnym i emerytalnym, które odbędą się 14 litopada 2019 r. w godz. 10:00 - 13:00 w CIiPKZ w Koszalinie.

Czy silversi mają szanse na odkrycie nowych możliwości rozwoju? Czypotrafią rozpoznać swoje mocne strony, czy chcą rozbudzić nowe zainteresowania i wykorzystać je w nowej aktywności?  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie zaprasza osoby w wieku przedemerytalnym i emerytalnym - „silversów” na bezpłatne warsztaty.

Na warsztatach uczestnicy określą, co jeszcze w życiu chcieliby osiągnąć, a może coś zmienić? Czy pragną wyłącznie rozwijać własne talenty np. muzyczne, plastyczne, czy może myślą o zaangażowaniu się w pomoc innym?  A może rozważają podjęcie dalszej pracy?

Podczas zajęć, dzięki autorefleksji,silversi uważniejspojrzą na siebie, swoje zainteresowania i potrzeby rozwojowe.Dostrzegą, co daje im największą radość, w jakich chwilach czują się najlepiej. Warsztaty ułatwią im refleksję nad gotowością do dokonania życiowych zmian.

Zajęcia prowadzone będą w przyjaznej atmosferze uwalniającej naturalną aktywność uczestników.
Czas trwania: 3 godziny