Kreuj obraz zawodowy - zrób profesjonalne zdjęcie do CV!

Dodano przez: Tomasz Dudziński

Wykonanie zdjęcia do CV jeszcze nigdy nie było tak proste! I to zupełnie za darmo! Stwórz poprawne zdjęcie biznesowe i wykreuj swój profesjonalny obraz zawodowy, aby zwiększyć szanse na znalezienie pracy!

W związku z rozpoczęciem akcji: “Kreuj obraz zawodowy. Profesjonalne Zdjęcia do CV - Bezpłatne Udostępnienie Inteligentnego Kreatora Zdjęć do CV w celu podwyższenia konkurencyjności kandydata na rynku pracy” pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, serwisy Passport-Photo.Online oraz PhotoAiD.com przygotowały bezpłatne narzędzie umożliwiające stworzenie profesjonalnego zdjęcia na potrzeby CV.

Zdjęcie w CV może przydać się tym, którzy właśnie myślą o zmianie pracy, ale także osobom, które po prostu chcą odświeżyć swój życiorys. Fotografia w CV ma swoje reguły i czasem niepoprawne zdjęcie może bardziej zaszkodzić niż zwiększyć szanse na znalezienie pracy. Dlatego tak istotne jest, żeby stworzyć poprawne zdjęcie biznesowe i wykreować swój profesjonalny obraz zawodowy!

Bezpłatne korzystanie z kreatora zdjęć można zacząć od 1 czerwca 2021 roku, a zakończenie akcji przewidziane jest na 30 września 2021 roku. Kreator jest dostępny na poniższych stronach:

Kreator zdjęcia do LinkedIn: passport-photo.online/pl/zdjecie-linkedin
Kreator zdjęcia do CV: passport-photo.online/pl/zdjecia-do-cv