Kreatywna firma. Znajdź pomysł na siebie - zapraszamy na spotkanie online

Dodano przez: Tomasz Dudziński

Myślisz czasem o śmiałkach, którzy z pasją, odwagą i wytrwałością realizują swoje pomysły?
Bądź na wydarzeniu online i spotkaj się z inspirującymi osobami

Zapisz się na wydarzenie tutaj: ZAPISY 
(kliknięcie uruchomi otwarcie nowego okna)

Obserwuj wydarzenie na Facebooku: WYDARZENIE NA FACEBOOKU 
(kliknięcie uruchomi otwarcie nowego okna)

Wyjątkowi goście:
Marcin „Yeti” Tomaszewski Szczecinianin ale znajdziesz go na górskich szczytach. Jeden z najlepszych alpinistów, autor książek i bajek, instruktor wspinania. Projektant biżuterii alpinistycznej i odzieży, fotograf. Opowie o wspinaniu i biznesowych realizacjach.

Konrad Dembczyński Agencja know.it - Rozwiązania z pomysłem. Ich specjalność? Social media, Personal branding, reklama w Internecie, LIVE Streaming, Studio Filmowe, Foto, Studio graficzne, autorska „Akademia Marketingu”. Podpowie jak działać.

Eksperci z Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Wspierają w tworzeniu i rozwoju mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Przedstawią możliwości pozyskania finansowania na założenie działalności gospodarczej. Opowiedzą o możliwości pozyskania dotacji na usługi rozwojowe, kursy, szkolenia, doradztwo, studia podyplomowe. Podpowiedzą od czego zacząć i jak znaleźć pomysł na własną firmę.

Rozmowę poprowadzą doradczynie zawodowe z CIiPKZ.

Interesujesz się rozwojem osobistym? Zawodowym? Biznesowym? Szukasz inspiracji i lubisz pomysły? To spotkanie jest dla Ciebie

Poznasz wskazówki, jak łączyć przedsiębiorczość z kreatywnością, jak osiągać sukcesy, samorealizację i satysfakcję w naszym współczesnym świecie zmian.

Uwaga! Udział w spotkaniu grozi wybuchem kreatywnej przedsiębiorczości. Przejawy będziesz mógł skonsultować z doradcą zawodowym po spotkaniu.

10 marca 2022 r.
godzina 11:00 – 12:30
online

Obowiązują zapisy
Zapisz się na wydarzenie tutaj: ZAPISY 
(kliknięcie uruchomi otwarcie nowego okna)

Wydarzenie bezpłatne. Prezenty dla zapisanych.