Aktualności

Koszalin – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza już 12 lutego 2020 r. na bezpłatne warsztaty z komunikacji interpersonalnej
Dodano przez: Jolanta Gałązka

Jeśli chcesz wyrażać się jasno i efektywnie; mówić tak, aby być słuchanym i rozumianym; wiedzieć, jakie popełniasz błędy komunikując się z innymi – przyjdź na nasze warsztaty pn. „Skuteczna komunikacja”.

Wsparcie rodziców i opiekunów dzieci w wyborze dalszego kształcenia w działaniach koszalińskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
Dodano przez: Jolanta Gałązka

W dniu 28 stycznia 2020 r. odbyło się w spotkanie doradcy zawodowego z rodzicami oraz opiekunami uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 7 w Koszalinie pt.: ”Jak wspierać rodziców/opiekunów w planowaniu kariery edukacyjno – zawodowej”.

„Silvers gotowy na zmiany” – koszalińskie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z wizytą w Klubie „Wesoły Senior” w Boninie koło Koszalina
Dodano przez: Jolanta Gałązka

28 stycznia 2020 roku doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie przeprowadzili, rozwijające umiejętności przedsiębiorcze, zajęcia warsztatowe dla członkiń klubu „Wesoły Senior” z Bonina.

Oferta bezpłatnych warsztatów w CIiPKZ w Koszalinie – luty 2020
Dodano przez: Jolanta Gałązka

W lutym 2020 r. doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie serdecznie zapraszają na zajęcia dostosowane do różnorodnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Luty 2020 w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie zapraszają do zapoznania się z ofertą bezpłatnych warsztatów, zaplanowanych na luty 2020.

Dodano przez: Jolanta Gałązka

4 lutego 2020. w godzinach: 14:00 – 16:30 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie oraz Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela zapraszają młodzież kończącą szkoły na indywidualne spotkanie z doradcą zawodowym do Biblioteki w Koszalinie, pl. Polonii 1.

Startuj i działaj 50+ Bezpłatne zajęcia komputerowe
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie ma przyjemność zaprosić osoby w wieku 50+, na dwudniowe bezpłatne zajęcia komputerowe.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w liczbach
Dodano przez: Tomasz Dudziński

Zachęcamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem 2019 roku w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie oraz Koszalinie. W zestawieniu przegląd naszych najważniejszych usług oraz projektów zrealizowanych w poprzednim roku. Wierzymy, że nowy rok będzie jeszcze ciekawszy!

Zacznij od mocnych fundamentów - już od stycznia 2020 zapraszamy na cotygodniowe konsultacje tematyczne w CIiPKZ w Koszalinie
Dodano przez: Jolanta Gałązka

W Nowym 2020 Roku Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie ponownie zaprasza na bezpłatne, cotygodniowe, indywidualne konsultacje tematyczne. W poniedziałki zapraszamy na : „Badania kompetencji i zainteresowań zawodowych”, we wtorki oferujemy: „Pomoc w pisaniu CV i listu motywacyjnego”, a w piątki zapraszamy przyszłych przedsiębiorców do poznania tajemnic „Działalności gospodarczej na własny rachunek”.

Bezpłatne warsztaty w CIiPKZ w Koszalinie  – styczeń 2020 r.
Dodano przez: Jolanta Gałązka

W styczniu 2020 r. doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie serdecznie zapraszają na zajęcia dostosowane do różnorodnych potrzeb i oczekiwań klientów.