Aktualności WUP

Dodano przez: Piotr Rzetecki

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Zarzadzeniem Nr 134/2017 Dyrektora WUP w Szczecinie z dnia 6 grudnia 2017 r. dzień 30  marca 2018 r.(piątek) jest wolnym od pracy dla pracowników. Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie będzie tego dnia nieczynny.

Dodano przez: admin
W DNIU 14 SIERPNIA 2017 r. WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W SZCZECINIE BĘDZIE NIECZYNNY

 

Podstawa prawna: Zarządzenie Nr 81/2017 Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie z dnia 7 lipca 2017 r. w sprawie zmiany dnia wolnego od pracy w zamian za święto.  
Pracodawca Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego
Dodano przez: admin

W czerwcu br. rozstrzygnięty został, organizowany przez Północną Izbę Gospodarczą oraz Polską Fundację Przedsiębiorczości , Konkursu Pracodawca Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego:

15. środkowopomorskie targi pracy GlobalLogic Job Fair 2017
Dodano przez: admin

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej zaprasza na 15. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic  Job Fair 2017, które odbędą się 16.03.2017 r. w godz. 11:00 – 17:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie.  Poprzednia edycja targów zgromadziła ponad 70 firm i instytucji rynku pracy oraz 3000 osób poszukujących zatrudnienia.

Poradnik: Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą - wydanie 6
Dodano przez: admin

Szanowni Państwo,

              zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem poradnika "Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą".

Dodano przez: admin

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie, pełniący rolę Instytucji Pośredniczącej oraz Instytucji Ogłaszającej Konkursy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (RPO WZ) na lata 2014 – 2020, informuje, iż pod adresem www.wup.pl/rpo/ uruchomiono odrębną stronę internetową poświęconą ww. Programowi.

Dodano przez: Michał Potrzebny

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie informuje, iż ogłasza przetarg na sprzedaż składnika majątku ruchomego tj. samochodu służbowego Skoda Octavia II 1.9 TDI rok produkcji 2005.

Dodano przez: Piotr Rzetecki

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie jest BEZPŁATNY, zgodnie z art. 20 ust. 5 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Dyrektor Andrzej Przewoda - Przewodniczącym Konwentu Dyrektorów WUP
Dodano przez: admin

W dniach 02-04 grudnia 2015 roku w Niechorzu odbywa się Konwent Dyrektorów Wojewódzkich Urzędów Pracy. Dyrektor WUP w Lublinie pani Małgorzata Sokół  przekazał przewodnictwo Konwentu Dyrektorowi WUP w Szczecinie panu Andrzejowi Przewodzie.

NIE DAJ SIĘ ZROBIĆ W SŁUPA!
Dodano przez: admin

Rozpoczęła się zainicjowana przez Kontrolę Skarbową ogólnokrajowa kampania informacyjna pn. „Nie daj się zrobić w słupa”. Na terenie województwa zachodniopomorskiego realizowana jest przez Urząd Kontroli Skarbowej w Szczecinie.